Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Tvaicēšanas katla tīrīšana

Tvaicēšanas katlu tīrīšana – veicamās darbības.

Tvaicēšanas katlu tīrīšanā nav vajadzīgi dārgi tīrīšanas un kopšanas produkti. Tvaicēšanas katlu tīrīšanā pietiek ar ziepjūdeni. Saudzīgi apslaukiet tvaicēšanas katlu ar ziepjūdenī samitrinātu sūkli. Nelietojiet tvaicēšanas katlu tīrīšanai universālā sūkļa raupjo pusi. Izmantojiet mīkstāko pusi. Tādējādi jūs nepieļausiet tvaicēšanas katla saskrāpēšanu tīrīšanas laikā. Ļaujiet ziepjūdenim atmiekšķēt pamatīgos netīrumus. Pēc tvaicēšanas katla iztīrīšanas noslaukiet ierīci ar tīru drānu, un viss būs paveikts. Ceram, ka esam atbildējuši uz jautājumu „Kā jātīra tvaicēšanas katls?”.

Ja jums ir papildu jautājumi par tvaicēšanas katlu tīrīšanu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu servisa nodaļu pa tālruni <CustSerPhoneNo> jebkurā diennakts laikā 7 dienas nedēļā. Mēs labprāt palīdzēsim jums.

Skatīt tīrīšanas un apkopes produktus

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...