Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Kā likvidēt aizsprostojumu putekļsūcēja šļūtenē

Manā putekļsūcējā ir aizsprostojums. Kā rīkoties?

Ja jālikvidē aizsprostojums putekļsūcēja šļūtenē, lūdzu, pārliecinieties, vai putekļsūcēja šļūtenē kaut kas nav iesprūdis. Reizēm to vieglāk pateikt nekā izdarīt, jo putekļsūcēja šļūtene ir visai gara. Mēģiniet to atvienot un palūkoties cauri. Vai nevarat to izdarīt? Mēģiniet izbīdīt cauri šļūtenei slotas kātu. Parasti tas iztīrīs aizsprostotu putekļsūcēja šļūteni.

Ja tas nelīdz, sazinieties ar mums. Varat ar mums sazināties jebkurā diennakts laikā 7 dienas nedēļā pa mūsu servisa tālruņa numuru <CustSerPhoneNo2>. Ja jūsu putekļsūcējā ir aizsprostojums, labprāt jums palīdzēsim.

Mazo ierīču klientu servisa adrese:

<SmAppCusSerAddress>

Remonta serviss

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...