Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Cepeškrāsns nedarbojas

Cepeškrāsns pārstājusi darboties – pirmo palīdzību sniedz speciālisti

Cepeškrāsns pārstājusi darboties – pirmo palīdzību sniedz speciālisti

Vai cepeškrāsns ir pārtraukusi darboties? Īpaši nepatīkami tas ir tad, kad vēlaties kaut ko izcept vai pagatavot. Risinājums, iespējams, ir pavisam vienkāršs. Vai pārbaudījāt drošinātāju? Iespējams, noticis elektroapgādes pārtraukums, jums nemaz to nemanot.

Ja cepeškrāsns joprojām nedarbojas, vajadzētu noskaidrot iemeslu. Vai nevarat izslēgt ventilatoru? Ja tā, iespējams, tas vēl joprojām darbojas un dzesē jūsu cepeškrāsni.

Ja indikatora lampiņa cepeškrāsnī nenodziest, iesakām pārliecināties, vai visas funkcijas patiešām ir izslēgtas. Vai visas skalas ir atiestatītas uz 0?

Dažkārt patiešām vienkāršas lietas pārtrauc cepeškrāsns darbību. Mājās, iespējams, noticis pavisam neilgs elektroapgādes pārtraukums. Tas liek cepeškrāsns pulkstenim atgriezties pie rūpnīcas iestatījuma. Savukārt cepeškrāsns darbosies tikai tad, kad būs iestatīts pulkstenis (t.i., gatavošanas ilgums). Ja displejā mirgo „00:00”, cepeškrāsns nedarbosies. Pārliecinieties, vai šis ir jūsu gadījums.

Ja visi šie iespējamie iemesli ir likvidēti un cepeškrāsns joprojām nedarbojas, lai gan plīts/keramikas plīts virsma funkcionē normāli, iesakām sazināties ar Bosch klientu servisa darba grupu. Tā sniegs jums ātru un uzticamu atbalstu, kas izmaksās mazāk, nekā varētu iedomāties.

Varat zvanīt mūsu Bosch klientu servisa lielo ierīču darba grupai pa tālruni <CustSerPhoneNo> (24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā) vai ieplānojiet ērtu apmeklējumu tiešsaistē.

Skatīt Sazināties ar mums

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...