Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Cepeškrāsns smako

Cepeškrāsns smako. Pirmā palīdzība no speciālistiem.

Cepeškrāsns smako – pirmā palīdzība no speciālistiem

Vai smaka nāk no cepeškrāsns? Vai tā ir neveselīga, dīvaina vai atgādina pelējumu, vai tā ir ēdiena, zivju, gāzes, gumijas, plastmasas, mazgāšanas līdzekļa, dūmu, elektrības vai urīna smaka, vai tā ir vienkārši skāba, slikta, nepatīkama vai deguma smaka, pirmām kārtām iztīriet cepeškrāsni. Mēs Bosch sadzīves tehnikas nodaļā iesakām to darīt, izmantojot trauku mazgāšanas līdzekli, siltu ūdeni, mitru drānu un nerūsējošā tērauda tīrīšanas sūkli. Savā video mēs jums soli pa solim parādīsim, kā viegli iztīrīt cepeškrāsni. Ieskatieties padomos mūsu video tūlīt, un smaka cepeškrāsnī itin drīz pagaisīs.

Ja cepeškrāsns smako pēc cepeškrāsnīm paredzētā smidzināšanas līdzekļa, parasti pietiek to izslaucīt ar mitru drānu.

Ja jūsu cepeškrāsnī ir pelējuma smaka, iesakām rūpīgi notīrīt gumijas blīvi tā, kā aprakstīts iepriekš. Iespējams, ir uzkrājušās kādas pārtikas paliekas un tagad sākušas pelēt.

Toties, ja cepeškrāsnī ir deguma smaka, tas jārisina mūsu klientu servisa darba grupai. Tā ir problēma, kas vienmēr jārisina pēc iespējas drīzāk, turklāt līdz tās novēršanas brīdim jāizvairās no cepeškrāsns lietošanas.

Vai jums ir kādi jautājumi par cepeškrāsns smakām? Varat zvanīt mūsu Bosch klientu servisa lielo ierīču darba grupai pa tālruni <CustSerPhoneNo>. Tā strādā 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā.

Skatīt tīrīšanas un apkopes produktus

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...