Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Cepeškrāsns durvju tīrīšana

Cepeškrāsns durvju tīrīšana – kā atjaunot skaidru redzamību

Cepeškrāsns durvju tīrīšana – kā atjaunot skaidru redzamību

Vai vēlaties uzzināt ātrāko un vienkāršāko veidu, kā tīrīt cepeškrāsns durvis? Vislabāk ir lietot standarta stikla tīrīšanas līdzekli / trauku mazgāšanas šķidrumu un mīkstu drānu. Tas joprojām ir labākais tīrīšanas veids. Ja uz durvīm ir pamatīgi netīrumi, vispirms tīriet notraipīto laukumu ar trauku mazgāšanas šķidrumu un pēc tam – ja tas vēl nepieciešams – apsmidziniet ar stikla tīrīšanas līdzekli un noslaukiet ar mīkstu drānu. Darīts! Tagad varēsiet ieskatīties caur cepeškrāsns durvīm tās iekšpusē un pārliecināties, vai kūka jau gatava.

Vai jums ir kādi jautājumi par cepeškrāsns durvju tīrīšanu? Varat zvanīt mūsu Bosch klientu servisa lielo ierīču darba grupai pa tālruni <CustSerPhoneNo>. Tā strādā 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Speciālisti priecāsies jums palīdzēt.

Skatīt tīrīšanas un apkopes produktus

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...