Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Cepeškrāsns nefunkcionē

Cepeškrāsns nefunkcionē? – Pirmo palīdzību sniedz speciālisti

Cepeškrāsns nefunkcionē? – Pirmo palīdzību sniedz speciālisti

Vai cepeškrāsns ir pārtraukusi darboties? Tas nav patīkami Taču, iespējams, cēlonis ir pavisam vienkāršs. Vai pārbaudījāt drošinātāju un elektroapgādi? Pārliecinieties, vai plīts virsma joprojām darbojas, jo iespējams, ka noticis elektroapgādes pārtraukums, jums nemaz to nemanot. Ja arī plīts virsma nedarbojas, tas var nozīmēt to, ka izdedzis drošinātājs. Ja tomēr plīts virsma darbojas, taču cepeškrāsns ne, tas norāda, ka kļūme ir cepeškrāsnī.

Dažkārt cepeškrāsns pārtrauc darboties vienkārša iemesla dēļ, par ko pat neiedomātos. Ja, piemēram, mājās bijis elektroapgādes pārtraukums, tas var būt izraisījis cepeškrāsns pulksteņa atgriešanos pie rūpnīcas iestatījuma. Tomēr, lai cepeškrāsns darbotos, jābūt iestatītam darbības ilgumam. Tad displejā mirgošana tiek pārtraukta un cepeškrāsns sāk normālu darbu. Pārliecinieties, vai šis ir jūsu gadījums.

Ja varat izslēgt visus minētos iemeslus un cepeškrāsns vai apakšējais sildītājs joprojām nedarbojas, tā ir tehniska kļūme, ko Bosch klientu servisa darba grupa bez grūtībām novērsīs.

Varat zvanīt mūsu Bosch klientu servisa lielo ierīču darba grupai pa tālruni <CustSerPhoneNo> (24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā) vai ieplānojiet ērtu apmeklējumu tiešsaistē.

Skatīt Sazināties ar mums

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...