Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Cepeškrāšņu remonti

Cepeškrāšņu remonti – tas nepārprotami ir uzdevums speciālistiem.

Cepeškrāšņu remonti – tas nepārprotami ir uzdevums speciālistiem.

Vai gribat salabot savu cepeškrāsni? Vai prātojat, kāds varētu būt vieglākais tīrīšanas veids? Ja vien neesat kvalificēts elektriķis, iesakām to uzticēt speciālistiem. Nekad nemēģiniet cepeškrāsni labot saviem spēkiem. Labākais, ko varat darīt, ir sazināties ar Bosch klientu servisa darba grupu. Mūsu klientu servisa darba grupa ar prieku palīdzēs jums neatkarīgi no tā, vai jālabo cepeškrāsns vai cepeškrāsns durvis un vai problēmu sagādā apakšējais sildītājs, termostats, emalja, eņģe vai vēl kas cits. Jūs varat paļauties uz mūsu efektīvo servisu. Varat jau tagad painteresēties par mūsu cenām un mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem.

Varat zvanīt mūsu Bosch klientu servisa lielo ierīču darba grupai pa tālruni <CustSerPhoneNo> (24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā) vai ieplānojiet ērtu apmeklējumu tiešsaistē.

Skatīt Sazināties ar mums

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...