Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Cepeškrāsns režģa tīrīšana

Kā tīrīt cepeškrāsns režģi

Kā tīrīt cepeškrāsns režģi

Cepeškrāsns režģa tīrīšana nav patīkams darbs. Taču mūsu padomi vērsīs to patīkamā un vieglā nodarbē. Cepeškrāsns režģus var droši mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Tie tikai jāieliek trauku mazgājamā mašīnā. Pēc tam varat visus ieēdušos un piedegušos traipus notīrīt ar nerūsējošā tērauda beržamo sūkli. Šis pārdomātais piederums veic brīnumus, sniedzot jums iespēju vienkārši aizslaucīt netīrumus.

Vai jums ir kādi jautājumi par cepeškrāsns režģa tīrīšanu? Varat zvanīt mūsu Bosch klientu servisa lielo ierīču darba grupai pa tālruni <CustSerPhoneNo>. Tā strādā 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā.

Skatīt tīrīšanas un apkopes produktus

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...