Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Salūzis sildelements

MCIM01800070_CB_CAO_Content_11_L_1600x1580.jpg

Salūzis sildelements nepārprotami ir Bosch speciālistiem risināma problēma

Vai jums šķiet, ka varētu būt salūzis cepeškrāsns sildelements? Nekad nemēģiniet to labot saviem spēkiem. Remonts vienmēr jāuztic speciālistiem, jo cepeškrāsnis un plītis darbina augsta sprieguma elektrība. Ja radusies problēma ar cepeškrāsns sildelementu, jums tikai jāvēršas pie Bosch klientu servisa darba grupas, lai saņemtu palīdzību. Viņi jums sniegs ātru un efektīvu atbalstu, kas izmaksās mazāk, nekā varētu iedomāties.

Varat zvanīt mūsu Bosch klientu servisa lielo ierīču darba grupai pa tālruni <CustSerPhoneNo> (24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā) vai ieplānojiet ērtu apmeklējumu tiešsaistē.

Skatīt Sazināties ar mums

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...