Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Cepeškrāsns smako

Cepeškrāsns smako, kad to lieto pirmo reizi, – kā rīkoties?

Cepeškrāsns smako, kad to lieto pirmo reizi, – kā rīkoties?

Vai cepeškrāsns smako, kad to lietojat pirmo reizi? Neuztraucieties: noteikta jaunas cepeškrāsns smaka ir absolūti normāla parādība. Ja vēlaties ātri atbrīvoties no dīvainās smakas, kādu rada jauna ierīce, mēs Bosch sadzīves tehnikas nodaļā iesakām vispirms izslaucīt ierīci ar mitru drānu. Palīdzēt var arī tas, ja 30 minūtes karsēsiet cepeškrāsni ar augšējo/apakšējo sildītāju 250 °C temperatūrā. Ar to vajadzētu pietikt, lai atbrīvotos no visām nepatīkamajām smakām, kādas rada jauna cepeškrāsns.

Ja jūsu jaunajā cepeškrāsnī jūtama plastmasas smaka, lūdzu, divkārt pārbaudiet, vai no cepeškrāsns iekšpuses patiešām izņemts viss iepakojuma materiāls, un tikai pēc tam iedarbiniet cepeškrāsni pirmo reizi. Tas var būt iemesls, kādēļ no jūsu jaunās cepeškrāsns nāk deguma smaka.

Vai jums ir kādi jautājumi par cepeškrāsns smakām, kad to lietojat pirmo reizi? Varat zvanīt mūsu Bosch klientu servisa lielo ierīču darba grupai pa tālruni <CustSerPhoneNo> (24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā) vai ieplānojiet ērtu apmeklējumu tiešsaistē.

Skatīt tīrīšanas un apkopes produktus

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...