Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Cepeškrāsns tīrīšana ar etiķi.

Vai cepeškrāsns tīrīšana ar etiķi ir laba doma?

Vai cepeškrāsns tīrīšana ar etiķi ir laba doma?

Cepeškrāsni var tīrīt daudzējādi. Daži cilvēki iesaka etiķi, citi – dzeramo sodu. Daži slavē cepamo pulveri, daži – sāli, un daži lieto pat skūšanās putas. Savukārt mēs Bosch sadzīves tehnikas nodaļā apgalvojam, ka jums nekas no tā nav vajadzīgs!

Mēs iesakām tīrīt cepeškrāsni, izmantojot trauku mazgāšanas līdzekli, siltu ūdeni, mitru drānu un nerūsējošā tērauda tīrīšanas sūkli, nevis lietot etiķi. Darīts! Tas ir viss, kas jums vajadzīgs. Ļaujiet ziepjūdenim kārtīgi atmiekšķēt netīrumus un pa to laiku atvelciet elpu. Cepeškrāsns tīrīšana ar etiķi nav nedz nepieciešama, nedz ieteicama. Savā video (2:18 min.) mēs jums soli pa solim parādīsim, kā tīrīt cepeškrāsni.

Vai jums ir kādi jautājumi par cepeškrāsns tīrīšanu ar etiķi? Varat zvanīt mūsu Bosch klientu servisa lielo ierīču darba grupai pa tālruni <CustSerPhoneNo>. Tā strādā 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Speciālisti priecāsies jums palīdzēt.

Skatīt tīrīšanas un apkopes produktus

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...