Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Rūpes par virtuves ierīcēm: atbalsta opcijas Bosch plītīm, cepeškrāsnīm un tvaicēšanas ierīcēm.

Vai radušās problēmas ar tvaicēšanas katlu? Vienmēr nav jābūt servisa inženierim, lai kaut ko salabotu un atkal iedarbinātu.

Pat smalkākās tehniskās ierīces reizumis piemeklē kļūme. Lai gan Bosch remonta speciālisti vienmēr ir gatavi salabot jūsu plīti, cepeškrāsni vai tvaicēšanas ierīci, jūs, kā tas redzams mūsu problēmu novēršanas pārskatā, daudz varat paveikt saviem spēkiem.

Tvaicēšanas katla tīrīšana

Servisa speciālists

Bosch servisa speciālists nodrošina jums pilnīgu piekļuvi daudziem servisa un informācijas piedāvājumiem, kas attiecas uz jūsu mājsaimniecības ierīci.

Lietošanas instrukcija

Mūsu instrukcijas sniedz jums vērtīgu informāciju par ierīces palaišanu un tālāku darbību.

Saskaņot remontu

Ja jūsu sadzīves tehnika nedarbojas, kā nākas, vienkāršākais veids, kā to salabot, ir mūsu eksperta remonts jūsu mājās.

Sazināties ar mums

Mūsu pieredzējušie sadzīves tehnikas eksperti ir gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem pa mūsu servisa palīdzības tālruni.

Pagarinātā garantija

Jūsu sadzīves tehnikai ir standarta 24 mēnešu garantija. Lielākam sirdsmieram ir pieejama Bosch pagarinātā garantija vēl 3 gadus detaļām un darbam.

MyBosch

MyBosch palīdzēs uzzināt jums vairāk par savu mājsaimniecības ierīci. Izveidojiet savu kontu, un jūs atradīsiet noderīgus padomus par savas ierīces veiktspēju un kā pagarināt tās lietošanas ilgumu.

Tiešsaistes veikals

Iepazīstieties ar jūsu ēdienu gatavošanas ierīcei paredzētām oriģinālajām rezerves daļām, kvalitatīviem piederumiem un lielu tīrīšanas un apkopes produktu izlasi Bosch tiešsaistes veikalā. Sākot no nelīpošām cepšanas paplātēm līdz maiņas spuldzēm un keramikas tīrīšanas līdzeklim – varat droši paļauties uz to, ka tie visi ir piemēroti jūsu ierīcei.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero, sit amet commodo magna eros quis urna.

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...