Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Kā salabot putekļsūcēja šļūteni

Putekļsūcēja šļūtenes labošana – kurš var palīdzēt?

Vai vēlaties salabot putekļsūcēja šļūteni? Mūsu centrālās darbnīcas tehniķi Nirnbergā labprāt to izdarīs, un parasti jūs saņemsiet atpakaļ savu putekļsūcēju labā darba kārtībā. Ja uz jūsu ierīci joprojām attiecas 24 mēnešu garantijas periods, šis remonts tiks veikts bez maksas. Ārpus šī perioda tiek piemērotas fiksētas cenas.

Lai salabotu putekļsūcēja šļūteni, nosūtiet putekļsūcēju uz šādu adresi:

<SmAppCusSerAddress>

Ja pats esat speciālists un jums vajadzīgas nomaiņas detaļas, lai salabotu putekļsūcēja šļūteni, tās varat pasūtīt no mūsu palīdzības centra. Zvaniet mūsu klientu servisam – labprāt palīdzēsim jums. Varat ar mums sazināties jebkurā diennakts laikā 7 dienas nedēļā pa mūsu servisa tālruņa numuru <CustSerPhoneNo2>. Gaidām jūsu zvanu!

Remonta serviss

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...