Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Viedas Bosch kafijas aparāta servisa iespējas.

Esam sagatavojuši dažas atbildes, kas varētu noderēt gadījumā, ja jums gadījusies kāda problēma ar kafijas aparātu.

Ūdens neplūst caur kafijas aparātu pienācīgi? Kafija negaršo tik labi kā līdz šim? Šeit jūs atradīsiet visu jautājumu un atbilžu pārskatu par kafijas aparātiem. Uzziniet, kā rīkoties mazāku problēmu gadījumā un kā bez grūtībām saņem profesionālu palīdzību no mūsu remonta servisa.

Esam sagatavojuši dažas atbildes, kas varētu noderēt gadījumā, ja jums gadījusies kāda problēma ar pilnībā automātisko kafijas aparātu.

Pienācīgas rūpes – tas ir viss, kas vajadzīgs mūsu pilnībā automātiskajiem kafijas aparātiem, lai tie vienmēr pagatavotu jums perfektu kafiju, tikai piespiežot pogu. Šeit jūs atradīsiet visu jautājumu un atbilžu pārskatu par kafijas aparātiem. Uzziniet, kā rīkoties mazāku problēmu gadījumā un kā bez grūtībām saņem profesionālu palīdzību no mūsu remonta servisa.

Servisa speciālists

Bosch servisa speciālists nodrošina jums pilnīgu piekļuvi daudziem servisa un informācijas piedāvājumiem, kas attiecas uz jūsu mājsaimniecības ierīci.

Lietošanas instrukcija

Mūsu instrukcijas sniedz jums vērtīgu informāciju par ierīces palaišanu un tālāku darbību.

Saskaņot remontu

Ja jūsu sadzīves tehnika nedarbojas, kā nākas, vienkāršākais veids, kā to salabot, ir mūsu eksperta remonts jūsu mājās.

Sazināties ar mums

Mūsu pieredzējušie sadzīves tehnikas eksperti ir gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem pa mūsu servisa palīdzības tālruni.

Pagarinātā garantija

Jūsu sadzīves tehnikai ir standarta 24 mēnešu garantija. Lielākam sirdsmieram ir pieejama Bosch pagarinātā garantija vēl 3 gadus detaļām un darbam.

MyBosch

MyBosch palīdzēs uzzināt jums vairāk par savu mājsaimniecības ierīci. Izveidojiet savu kontu, un jūs atradīsiet noderīgus padomus par savas ierīces veiktspēju un kā pagarināt tās lietošanas ilgumu.

Tiešsaistes veikals

Sākot no atkaļķošanas tabletēm līdz pat kafijas pupiņām – visu vajadzīgo jūs atradīsiet mūsu tiešsaistes veikalā, lai jūsu kafijas aparāts darbotos nevainojami un kafija garšotu perfekti.

Vietējā tēma

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...