Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Veļas mazgātāju-žāvētāju remonti – kā rīkoties?

Veļas mazgātāju-žāvētāju remonti

Veļas mazgātāju-žāvētāju remonti

Lai gan veļas mazgātājs–žāvētājs ilgi ir kalpojis uzticami, tagad tas ir jāremontē. Pirms mēģināt veļas mazgātāju–žāvētāju salabot saviem spēkiem un sākat meklēt instrukciju rokasgrāmatu, mēs sniegsim vienu pašu padomu, kas jums jāzina.

Mūsdienu ierīces ir tik sarežģītas, ka gadījumā, ja nestrādājat šajā nozarē un neesat apmācīts, kā šīs ierīces jālabo, veļas mazgātāju-žāvētāju remontu labāk uzticēt speciālistiem no Bosch klientu servisa darba grupas. Pie mums jūsu veļas mazgātājs–žāvētājs tiks salabots zibenīgi.

Mūsu speciālisti jums arī pateiks, vai ir vērts veļas mazgātāju–žāvētāju labot vai tomēr saprātīgāk ir iegādāties jaunu. Attiecīgi jums nebūs jāsatraucas par veļas mazgātāja–žāvētāja instrukciju rokasgrāmatas meklēšanu, un jūs drīz atkal varēsiet priecāties par svaigi izmazgātu veļu.

Varat zvanīt mūsu Bosch klientu servisa lielo ierīču darba grupai pa tālruni <CustSerPhoneNo> vai ieplānot ērtu apmeklējumu tiešsaistē lai salabotu veļas mazgātāju–žāvētāju.

Skatīt Sazināties ar mums

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...