Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Veļas mazgātāja–žāvētāja tīrīšana

Kā tīrīt veļas mazgātāju–žāvētāju

Kā tīrīt veļas mazgātāju–žāvētāju

Vai vēlaties uzturēt ierīci labā darba kārtībā un prātojat, kā to tīrīt? Runājot par veļas mazgātāju–žāvētāju, uzmanība jāpievērš vairākām daļām.

Pēc katras lietošanas reizes, lūdzu, iztīriet putekļu filtru. Tas tikai jāizņem no ierīces, un tam jāiztīra putekļi (piem., izskalojot un ļaujot izžūt). Pēc tam to var atlikt atpakaļ ierīcē (skatīt video).

Saviem spēkiem bez grūtībām varat iztīrīt arī veļas mazgātāja–žāvētāja kondensatora kārbu. Ievērojot piesardzību, izņemiet to no ierīces. Nodrošiniet, lai no tās neizšļakstītos siltais ūdens, un uzmanīgi izlejiet ūdeni izlietnē. Lūdzu, nelietojiet to atkārtoti, jo tā satur pārāk daudz ķīmisku vielu. Tagad veļas mazgātājs–žāvētājs ir iztīrīts.

Varat skatīt arī videoklipu par veļas mazgātāja–žāvētāja tīrīšanu šeit.

Kā redzat, veļas mazgātāja–žāvētāja tīrīšanai nebūt nav jābūt sarežģītai. Savukārt veļas mazgātāja–žāvētāja kondensatora tīrīšana jāuztic Bosch sadzīves tehnikas nodaļas speciālistiem.

Varat zvanīt mūsu Bosch klientu servisa lielo ierīču darba grupai pa TĀLRUŅA NUMURU (24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā) vai ieplānot ērtu apmeklējumu tiešsaistē lai iztīrītu veļas mazgātāja-žāvētāja kondensatoru.

Skatīt tīrīšanas un apkopes produktus

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...