Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Veļas mazgājamās mašīnas smakas

Ko varu darīt, ja smako no veļas mazgājamās mašīnas izņemtā veļa?

Ja no veļas mazgājamās mašīnas izņemtā veļa smako, tam var būt dažādi iemesli. To var izraisīt regulāra mazgāšana zemas temperatūras režīmā vai nepareiza mazgāšanas līdzekļa dozēšana. Veļā, kas, programmas darbībai beidzoties, netiek izņemta no tvertnes, ātri var sākt veidoties nepatīkama smaka.

Modernie elpojošie audumi, tādi kā sporta apģērbos, vai īpašie veļas mazgājamā mašīnā mazgājamie audumi ir jāapstrādā ar atbilstošu mazgāšanas līdzekli, lai nodrošinātu pilnīgu baktēriju likvidēšanu. Baktērijas var izraisīt smakas audumos un arī veļas mazgājamā mašīnā. Lai to nepieļautu, iesakām lietot higiēnisku auduma kondicionēšanas līdzekli.

Skatīt veļas mazgājamās mašīnas tīrīšanas līdzekli

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...