Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Veļas mazgājamās mašīnas tīrīšana

Kā notiek veļas mazgājamās mašīnas tīrīšana ar sadzīves produktiem?

Vai jūs vēlētos uzzināt padomus par veļas mazgājamās mašīnas tīrīšanu saudzīgā veidā, varbūt lietojot sadzīves produktus? Pamatā šāda pieeja ir ļoti slavējama. Tomēr mēs iesakām lietot Bosch ieteikto veļas mazgājamo mašīnu tīrīšanas līdzekli. Esam to pārbaudījuši Bosch veļas mazgājamās mašīnās un esam pārliecināti, ka tas nodrošina optimālus tīrīšanas rezultātus.

Mēs iesakām netīrīt veļas mazgājamo mašīnu ar sadzīves produktiem. Tīrīšanas produkti, kas satur skābi vai etiķi, var sabojāt ierīces gumijas detaļas. Svarīgi atcerēties, ka vienmēr noteikti jālieto atbilstošs daudzums veļas mazgāšanas līdzekļa. Lūdzu, skatiet ražotāja norādījumus.

Skatīt veļas mazgājamās mašīnas tīrīšanas līdzekli

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...