Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Piens automātiskajam kafijas aparātam ar piena putotāju

Kāds piens ir vispiemērotākais putotā piena pagatavošanai pilnībā automātiskajā kafijas aparātā?

Piena putas ir ikvienas kafijas punkts uz „i”. Taču kāds piens ir vispiemērotākais putošanai pilnībā automātiskajos kafijas aparātos? Bosch sadzīves ierīču servisa speciālisti lieto UHT pienu istabas temperatūrā, iegūstot brīnumaini krēmīgas piena putas. Pamatā labs ir lielāks olbaltumvielu saturs. Atšķirīgiem ražotājiem tas var būt dažāds. Lai piena putas būtu labas un stingras, svarīgi, lai pilnībā automātiskais kafijas aparāts būtu rūpīgi iztīrīts un lai tajā pēc iespējas nebūtu nekādu taukvielu. Taukvielu nogulsnes aparātā neļauj veidoties piena putām. Visi pilnībā automātiskie kafijas aparāti pēc būtības ir piemēroti piena putu pagatavošanai. Tā ir atbilde uz jautājumu, kurā pilnībā automātiskajā kafijas aparātā iespējams pagatavot vislabākās piena putas.

Tādēļ vienmēr lietojiet UHT pienu, lai no sava pilnībā automātiskā kafijas aparāta iegūtu nevainojamas piena putas, un rūpējieties, lai ierīcē nebūtu tauku nogulšņu. Tādējādi jūs vienmēr varēsiet baudīt tādas piena putas kā Itālijā.

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...