Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Pilnībā automātiskā kafijas aparāta nepareiza darbība

Vai jūsu pilnībā automātiskais kafijas aparāts nedarbojas pareizi? Mēs varam palīdzēt.

Ja jūsu pilnībā automātiskais kafijas aparāts nedarbojas pareizi, mēs varam to ātri salabot Bosch centrālajā darbnīcā. Varat mums zvanīt jebkurā diennakts laikā 7 dienas nedēļā pa mūsu servisa tālruņa numuru <CustSerPhoneNo2>.

Ja jūsu pilnībā automātiskais kafijas aparāts vai piena putotājs ir bojāts, mēs to paņemsim no jūsu mājām, izmantojot speciālu pārvadāšanas kasti. Piezvaniet mums šodien pa iepriekš norādīto tālruņa numuru, lai vienotos par sava bojātā pilnībā automātiskā kafijas aparāta aizvešanu uz darbnīcu. Jūsu ierīce pie mums nonāks nevainojamā stāvoklī, un jūs drīz atkal varēsiet baudīt gardu kafiju.

Skatīt remonta servisu

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...