Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Putekļsūcēja tīrīšana

Putekļsūcēja tīrīšana – detaļu pēc detaļas, lai sagatavotu darbam

Vai vēlaties iztīrīt savu putekļsūcēju? Vai tas būtu putekļsūcēja filtrs, putekļsūcēja šļūtene, putekļsūcēja caurule vai kāda cita daļa, iepazīstieties ar mūsu padomiem par putekļsūcēja tīrīšanu:

putekļsūcēja suku vai putekļsūcēja caurules tīrīšana izdarāma ļoti viegli. Atvienojiet tās, pārbaudiet, vai tajās nekas nav iestrēdzis, izņemiet plūksnas no sukas un izmazgājiet to zem silta tekoša ūdens, nelietojot mazgāšanas līdzekli, un pēc tam ļaujiet dabiski izžūt.

Līdzīgi jātīra arī putekļsūcēja filtrs. Ja tas ir mazgājams, tas jātīra tikai ar ūdeni, bez mazgāšanas līdzekļa. Ļaujiet filtram 24 stundas dabiski žūt.

Arī putekļsūcēja šļūtenes tīrīšana notiek tāpat. Ja jums šķiet, ka putekļsūcēja šļūtenē kaut kas ir iestrēdzis, jūs varat piesardzīgi iebīdīt tajā slotas kātu vai citu garu priekšmetu un mēģināt izstumt iestrēgušo priekšmetu.

Lai iztīrītu putekļsūcēju bez putekļu maisiņa, izņemiet no ierīces putekļu tvertni, iztukšojiet to un mazgājiet zem silta tekoša ūdens; pēc tam ļaujiet pilnībā nožūt. Nekādā gadījumā nelieciet tvertni atpakaļ putekļsūcējā, kamēr tā joprojām ir mitra. Tai jābūt pilnīgi sausai. Tas pats attiecas uz filtra tīrīšanu putekļsūcējos bez putekļu maisiņa. Izņemiet to ārā no putekļsūcēja, izpildiet instrukciju rokasgrāmatā sniegtos norādījumus un tīriet filtru tikai ar ūdeni. Arī filtram jāļauj vismaz 24 stundas žūt istabas temperatūrā.

Putekļsūcēja motora tīrīšana jāuztic Bosch centrālajai darbnīcai Nirnbergā. 24 mēnešu garantijas perioda laikā tas tiek veikts bez maksas. Ārpus šī perioda tiek piemērotas fiksētas cenas.

Lai iztīrītu putekļsūcēja motoru, lūdzu, nosūtiet savu putekļsūcēju uz šādu adresi:

<SmAppCusSerAddress>

Ja jums joprojām ir kādi jautājumi par putekļsūcēju tīrīšanu, zvaniet mūsu klientu servisam, lai saņemtu papildinformāciju. Varat ar mums sazināties jebkurā diennakts laikā 7 dienas nedēļā pa mūsu servisa tālruņa numuru <CustSerPhoneNo2>. Labprāt palīdzēsim jums.

Remonta serviss

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...