Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Veļas mazgājamās mašīnas smakas

Vai sadzīves tīrīšanas līdzekļi var noderēt, ja veļas mazgājamā mašīna smako?

Ja veļas mazgājamā mašīna smako, neiesakām lietot sadzīves tīrīšanas līdzekļus. Tam, ka veļā un veļas mazgājamā mašīnā uzkrājas smakas, var būt dažādi iemesli. Piemēram, bieža mazgāšana zemas temperatūras režīmā vai nepareiza mazgāšanas līdzekļa deva. Tādēļ regulāri jāmazgā 60 °C vai augstākas temperatūras režīmā un jālieto pareiza mazgāšanas līdzekļa deva. Ievērojiet ražotāja ieteikumus par dozēšanu un veļas daudzumu.

Turklāt iesakām lietot Bosch pārbaudīto veļas mazgājamo mašīnu tīrīšanas līdzekli. Ja vēlaties pārliecināties pilnībā, lūdzu, pārbaudiet, vai noteces šļūtenē nekas nav iestrēdzis un vai ūdens nevar plūst atpakaļ veļas mazgājamā mašīnā. Arī tas var būt iemesls, kādēļ veļas mazgājamā mašīna smako. Šajā gadījumā sadzīves tīrīšanas līdzekļi nelīdzēs.

Skatīt veļas mazgājamās mašīnas tīrīšanas līdzekli

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...