Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Skatiet, kas ir mūsu krājumā jūsu kafijas aparātam.

Labākās rūpes garantē labāko kafiju.

Bosch tiešsaistes veikals ir teicama pieturvieta visu vajadzību apmierināšanai. No kafijas pupiņām līdz pat tīrīšanas tabletēm un oriģinālajām rezerves daļām, turklāt viss ražots tieši jūsu aparātam.

Pārlūkot tiešsaistes veikalu

Izmantojiet kafijas aparātu pilnībā. Ar Bosch oriģinālajiem piederumiem.

No ūdens filtriem līdz hermētiskām kafijas krūzēm – mūsu tiešsaistes veikalā jūs savam kafijas aparātam atradīsiet oriģinālu augstākās kvalitātes piederumu klāstu, kam varat uzticēties: izvēlieties no mūsu visaptverošā sortimenta, turklāt baudot ērtas iepirkšanās pieredzi.

Atrast piederumus

Bosch tīrīšanas un apkopes produkti. Ikvienam, kam garšo svaiga kafija.

Lai kafijas aparātā ik reizi varētu pagatavot izcilu kafiju, ir svarīgi uzturēt ierīci tīru un atkaļķotu. Mūsu tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet bagātīgu produktu klāstu, sākot no tīrīšanas līdzekļiem līdz pat atkaļķošanas tabletēm, kas atvieglo kafijas aparāta tīrīšanu un garantē augstākās kvalitātes kafijas baudījumu.

Skatīt tīrīšanas un apkopes produktus

Autentiskas Bosch rezerves daļas: uzturiet nevainojamu sniegumu.

Vajadzīga maiņas kafijas krūze? Ja meklējat savam Bosch kafijas aparātam kādu maiņas detaļu, mūsu pieredzējušais personāls ar prieku palīdzēs. Nav labāka veida, kā paildzināt lieliskas kafijas baudījumu iespējami augstākajā kvalitātē.

Atrast rezerves daļas

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...