Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Viss, kas jums vajadzīgs vēl labākam un ilgstošam trauku mazgājamās mašīnas sniegumam.

Pārspēj jūsu cerības.

Lai nodrošinātu spožus trauku mazgāšanas rezultātus, Bosch tiešsaistes veikals piedāvā tīrīšanas un apkopes produktu klāstu kopā ar noderīgiem piederumiem, kas trauku mazgāšanu padara vēl efektīvāku. Un gadījumā, ja kaut kas jānomaina, varat būt drošs, ka ar mūsu oriģinālajām rezerves daļām jūsu trauku mazgājamā mašīna joprojām būs kā jauna.

Ražoti tieši jūsu trauku mazgājamai mašīnai – oriģināli Bosch piederumi.

Lai kādu piederumu jūs meklētu savai Bosch trauku mazgājamai mašīnai, jūs to bez pūlēm atradīsiet mūsu tiešsaistes veikalā. Protams, varat paļauties uz mūsu darbā pārbaudīto kvalitāti.

Atrast piederumus

Bosch tīrīšanas un apkopes produkti palīdz uzturēt trauku mazgājamo mašīnu tādā stāvoklī, kādā to saņēmāt.

Bosch trauku mazgājamās mašīnas ir projektētas tā, lai kalpotu ilgi un bez mazākajiem traucējumiem. Jūs varat saglabāt šādu kvalitāti, izmantojot mūsu ieteiktos tīrīšanas un apkopes produktus, lai uzturētu trauku mazgājamās mašīnas efektivitāti un garantētu paildzinātu kalpošanas laiku.

Skatīt tīrīšanas un apkopes produktus

Paildziniet savas sadzīves ierīces kalpošanas laiku vēl vairāk ar Bosch rezerves daļām un tehnisko atbalstu.

Bosch oriģinālās rezerves daļas ir ideāli pielāgotas jūsu trauku mazgājamai mašīnai. Apvienojumā ar mūsu lietpratīgo servisa tehniķu sniegto tehnisko atbalstu varat paļauties, ka jūsu trauku mazgājamā mašīna turpinās darboties, kā paredzēts.

Atrast rezerves daļas

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...