Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Veļas mazgājamās mašīnas smakas

Ko varu darīt, ja mana veļas mazgājamā mašīna slikti smako?

Vai jums liekas, ka veļas mazgājamā mašīna slikti smako? Tas ir iespējams, ja bieži mazgājat zemas temperatūras režīmā un ar mazu daudzumu mazgāšanas līdzekļa. Tādā gadījumā veļas mazgājamā mašīnā vai jūsu veļā var sākt veidoties nepatīkamas smakas. Tādēļ regulāri jāmazgā 60 °C vai augstākas temperatūras režīmā un jālieto arī pareizs daudzums mazgāšanas līdzekļa – atbilstoši ražotāja norādījumiem un veļas daudzumam.

Turklāt ir ieteicams veļas mazgājamās mašīnas tīrīšanā lietot Bosch pārbaudīto veļas mazgājamo mašīnu tīrīšanas līdzekli. Tas palīdz likvidēt nepatīkamas smakas un nepieļauj to veidošanos nākotnē.

Skatīt veļas mazgājamās mašīnas tīrīšanas līdzekli

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...