Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Veļas mazgājamās mašīnas smakas

Ko varu darīt, ja smako veļas mazgājamās mašīnas iekšpuse?

Vai jums šķiet, ka smako veļas mazgājamās mašīnas iekšpuse? Tā var gadīties, ja bieži mazgājat zemas temperatūras režīmā un lietojat mazu daudzumu mazgāšanas līdzekļa. Tad veļas mazgājamā mašīnā vai jūsu veļā var sākt veidoties nepatīkama smaka. Tādēļ regulāri jāmazgā 60 °C vai augstākas temperatūras režīmā un jālieto arī pareizs daudzums mazgāšanas līdzekļa – atbilstoši ražotāja norādījumiem un veļas daudzumam.

Turklāt mēs iesakām lietot Bosch pārbaudītu veļas mazgājamo mašīnu. Lūdzu, pārbaudiet arī ūdens izplūdi veļas mazgājamā mašīnā. Vai viss ir pienācīgi pievilkts un veļas mazgājamā mašīnā nenotiek ūdens atplūde? Ja visi šie iespējamie smaku avoti ir izslēgti, veļas mazgājamai mašīnai vairs nevajadzētu smakot.

Skatīt veļas mazgājamās mašīnas tīrīšanas līdzekli

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...