Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Veļas mazgājamās mašīnas tīrīšana

Kā varu iztīrīt noteces sūkni savā veļas mazgājamā mašīnā?

Pirms veļas mazgājamās mašīnas noteces sūkņa tīrīšanas ir svarīgi noteikti atvienot veļas mazgājamo mašīnu no elektrotīkla. Atveriet veļas mazgājamās mašīnas servisa vāku un ļaujiet no caurules iztecēt ūdenim. Tagad varat noskrūvēt sūkņa vāku. Palieciet zem tā dvieli gadījumam, ja vēl iztek kāds daudzums atlikušā ūdens. Rūpīgi pārbaudiet, vai sūknī nav iestrēdzis kāds svešķermenis.

Ja rotoru nevar pagriezt, sūknī, iespējams, ir iestrēdzis svešķermenis. Tādā gadījumā sazinieties ar klientu servisa nodaļu pa tālruni <CustSerPhoneNo>. Noskatieties mūsu video ar norādījumiem un padomiem, kā iztīrīt Bosch veļas mazgājamās mašīnas filtru.

Noskatieties mūsu video, kā tīrīt noteces sūkni Bosch veļas mazgājamā mašīnā.

Skatīt video

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...