Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Veļas mazgājamās mašīnas tīrīšana

Kā varu iztīrīt pulvera dozētāju savā veļas mazgājamā mašīnā?

Tīram veļas mazgājamās mašīnas pulvera dozētājam ir būtiska nozīme mazgāšanas higiēnā. Tādēļ šī atvilktne jātīra aptuveni ik pēc diviem mēnešiem un jāiztīra visas veļas mazgāšanas pulvera un auduma kondicionēšanas līdzekļa paliekas. Tas novērš nepatīkamu smaku un baktēriju veidošanos.

Ja netīrumi ir ieēdušies, tīriet atvilktni šādā secībā: pilnībā izņemiet to no veļas mazgājamās mašīnas, piespiežot fiksatoru atvilktnes vidū. Iemērciet atvilktni izlietnē, lai atmiekšķētu netīrumus, un pēc tam noņemiet paliekas ar tīrīšanai paredzētu drānu vai nelielu suku, piemēram, ar vecu zobu suku. Stipru nosēdumu, tādu kā katlakmens, gadījumā, lūdzu, lietojiet atbilstošu tīrīšanas līdzekli, piemēram, Bosch ieteikto veļas mazgājamo mašīnu tīrīšanas līdzekli.

Skatīt veļas mazgājamās mašīnas tīrīšanas līdzekli

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...