Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Žāvētāja remonti

Kā salabot žāvētāju?

Kā salabot žāvētāju?

Vai jūsu veļas žāvētājs ir jāremontē? Cik tas maksās? Vai varat salabot to pašrocīgi, vai labāk nodot to remontā? Vai ir vērts to remontēt – varbūt saprātīgāk ir iegādāties jaunu žāvētāju? Pirms sākat meklēt remonta rokasgrāmatu internetā, iesakām piezvanīt Bosch klientu servisa darba grupai. Speciālisti nodrošinās jums ātru un efektīvu palīdzību, kas izmaksās mazāk, nekā domājat, un sniegs uzticamas atbildes uz visiem šiem jautājumiem. Viņi salabos jūsu veļas žāvētāju un nogādās to atpakaļ labā darba kārtībā vienā acumirklī. Un mūsu pilnībā apmācītajiem speciālistiem nav pat vajadzīga nekāda remonta rokasgrāmata.

Varat zvanīt mūsu Bosch klientu servisa lielo ierīču darba grupai pa tālruni <CustSerPhoneNo> (24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā) vai ieplānojiet ērtu apmeklējumu tiešsaistē.

Skatīt Sazināties ar mums

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...