Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Žāvētājam ir slikta smaka

Žāvētājam ir slikta smaka – ko darīt?

Žāvētājam ir slikta smaka – ko darīt?

Žāvētājs vienā mirklī parūpējas par svaigu un smaržīgu veļu. Bet ko darīt, ja viss ir pavisam citādi un žāvētājs rada sliktu smaku? Vienkārši: varat izslaucīt žāvētāja tvertnes iekšpusi ar mitru drānu un tīrīšanas šķīdumu uz etiķa vai citrona sulas bāzes. Jūsu virtuvē neapšaubāmi būs gan etiķis, gan citrons – un tie palīdzēs likvidēt sliktās smakas vienā mirklī. Šie produkti dara brīnumus un ir ļoti noderīgi tad, kad veļas žāvētājs rada sliktu smaku.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi par tēmu, kādēļ veļas žāvētājam ir slikta smaka? Varat zvanīt mūsu Bosch klientu servisa lielo ierīču darba grupai pa tālruni <CustSerPhoneNo>. Tā strādā 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Speciālisti priecāsies jums palīdzēt.

Skatīt tīrīšanas un apkopes produktus

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...