Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Izžāvētajai veļai ir slikta smaka

Izžāvētajai veļai ir slikta smaka – lietderīgi padomi

Izžāvētajai veļai ir slikta smaka – lietderīgi padomi

Vai smaka, kas nāk no izžāvētās veļas, jums ir absolūti nesaprotama? Panikai nav iemesla. Parasti sliktai smakai ir ļoti vienkāršs izskaidrojums. Cēlonis ir tas, ka netiek lietots pietiekami daudz mazgāšanas līdzekļa un mazgāšanas laikā rodas nepatīkama smaka. Ja ievērojat mazgāšanas līdzekļa ražotāja sniegtos norādījumus, problēmai drīz vien jābūt novērstai.

Vai jums joprojām ir neatbildēti jautājumi par sliktām smakām, kuras nāk no izžāvētās veļas? Varat zvanīt mūsu Bosch klientu servisa lielo ierīču darba grupai pa tālruni <CustSerPhoneNo>. Tā strādā 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Speciālisti labprāt palīdzēs jums.

Skatīt tīrīšanas un apkopes produktus

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...