Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

ActiveOxygen veļas mazgājamās mašīnas

Saudzīgs un higiēniski tīrs, pat 20 °C temperatūrā.

Vai jūsu iemīļotāko apģērbu ir iecienījis arī jūsu suns? Neuztraucieties, ar Bosch ActiveOxygen mazgāšana 20 °C temperatūrā ir higiēniskāka nekā jebkad iepriekš. Mūsu 6. un 8. sērijas veļas mazgājamās mašīnas ar ActiveOxygen nodrošina higiēniski tīru veļas mazgāšanu pat zemā temperatūrā, lai parūpētos par jūsu iemīļoto apģērbu.

Skatīt produktus
Higiēniski tīrs mazgāšanas rezultāts ar ActiveOxygen Bosch 6. un 8. sērijas veļas mazgājamās mašīnās.

Nevainojama tīrība. Pat zemās temperatūrās.

Zīda blūze, jūsu bērna pidžama vai smalka sieviešu veļa: visam jūsu apģērbam ir jāpievērš īpaša uzmanība, lai jūs varētu to valkāt ļoti ilgu laiku. Tāpēc mēs esam izstrādājuši ActiveOxygen. Mūsu 6. un 8. sērijas veļas mazgājamās mašīnas ar ActiveOxygen jūsu apģērbu mazgā ne tikai saudzīgi, bet arī higiēniski tīri pat 20 °C temperatūrā. Tādēļ jums nav jāuztraucas, ja jūsu suns ir iecienījis jūsu mīļāko apģērbu tikpat ļoti kā jūs.

Skatīt produktus

Saudzīga un higiēniska mazgāšana ar vienu pogas pieskārienu – Bosch ActiveOxygen tehnoloģija 6. un 8. sērijas veļas mazgājamās mašīnās.

Saudzīga un higiēniska mazgāšana ar vienu pogas pieskārienu.

Turpmāk higiēniska smalkas veļas mazgāšana būs sasniedzams mērķis: Bosch ActiveOxygen tehnoloģija, kas tiek izmantota 6. un 8. sērijas veļas mazgājamās mašīnās, iznīcinās līdz 99,99 %** baktēriju un mikrobu – pat 20 °C temperatūrā. Ar vienas pogas pieskārienu un bez jebkādām ķīmiskām piedevām. Novatoriskā, WFK sertificētā ActiveOxygen tehnoloģija apstrādā veļu cikla sākumā, kā arī pirms pēdējās skalošanas. Pievienojot šo opciju veļas mazgāšanas programmai, var iznīcināt līdz 99,99 %** visu esošo mikrobu, turklāt tas aizņem tikai 30 minūtes vairāk par standarta mazgāšanas ciklu. Tā darbojas ar gandrīz visām veļas mazgāšanas programmām zemā temperatūrā.

Skatīt produktus

Rūpes par apģērbu ar Bosch ActiveOxygen

Aplūkojiet Bosch ActiveOxygen darbībā.

Saudzīgas rūpes par apģērbu ar Bosch 6. un 8. sērijas veļas mašīnām.

Dažkārt veļu nepieciešams tikai ātri atsvaidzināt.

Drēbes, kas ir tīras, bet, piemēram, vairs nesmaržo labi pēc restorāna apmeklējuma, var pilnībā atsvaidzināt 45 minūšu laikā ar programmu Refresh ActiveOxygen. Tā ir piemērota pat ļoti smalkiem apģērbiem, kas nav paredzēti mazgāšanai veļas mazgājamā mašīnā. Programma Refresh ActiveOxygen ietaupa laiku, kā arī novērš vajadzību apmeklēt ķīmisko tīrītavu, vienlaikus aizsargājot audumu šķiedras.

Skatīt produktus

VarioDrum Bosch 6. un 8. sērijas veļas mazgājamās mašīnas.

Gandrīz pilnībā klusa tvertnes darbība. Bet jūs varat sajust atšķirību.

Pateicoties VarioDrum tvertnei un EcoSilence sistēmai, jaunās Bosch veļas mazgājamās mašīnas saudzē ne tikai jūsu veļu, bet arī jūsu dzirdi. Tas nozīmē, ka nešauboties varat darbināt veļas mazgājamo mašīnu nakts laikā. Turklāt, pateicoties tvertnes unikālajam dizainam, tā saudzē apģērbu. Tas nozīmē, ka jūsu iemīļotās drēbes ilgstoši būs jūsu favorīti. Un tas viss, netraucējot nevienam!

Skatīt produktus

Apmierināti klienti ir labākais apliecinājums mūsu veļas mazgāšanas mašīnu kvalitātei.

Pārskats par vērtību klasēm

8. sērijas veļas mazgājamās mašīnas > 6. sērijas veļas mazgājamās mašīnas >
Bosch 8. sērijas veļas mazgājamās mašīnas.
Bosch 6. sērijas veļas mazgājamās mašīnas.
Funkcija ActiveOxygen
VarioDrum
EcoSilence Drive
Home Connect * *
Skaļums (mazgāšana/centrifugēšana) 47/71 dB* 48/73 dB*
Ietilpība 8/9 kg* 7/8/9 kg*
Energoefektivitāte: A+++ -30 %
Centrifugēšanas cikli Līdz 1600 apgr./min Līdz 1400 apgr./min
Vadība LED komforta displejs Tiešās izvēles displejs
*Atkarībā no modeļa

Vai jums ir radusies interese par Bosch ActiveOxygen veļas mazgājamo mašīnu? Atrodiet tuvāko pārdevēju šeit.

Mums nepieciešams tikai jūsu pasta indekss, lai atrastu tuvāko pārdevēju. Viņi varēs ar jums apspriest mūsu ActiveOxygen produktus un to funkcijas, lai atrastu jūsu vajadzībām piemērotu Bosch 6. vai 8. sērijas veļas mazgājamo mašīnu.

Ielādē karti...

*Līdz 99,99 % E. coli, C. albicans, S. enterica, A. brasiliensis, S. aureus un bakterofāga MS2 samazinājums mazgāšanas programmā „Jaukta 20 °C”, izmantojot ieteicamo devu parasta šķidrā veļas mazgāšanas līdzekļa un mazgājot 4 kg veļas – tests MB8626/16 2016. gada 19. augustā, ko veica wfk-Institut für Angewandte Forschung GmbH pēc BSH Hausgeräte GmbH pasūtījuma.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!

MyBosch

Reģistrējieties, nemaksājot neko, un izbaudiet daudzas priekšrocības!