Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

ActiveOxygen

Vai jūsu bērna mīļo segu ir iecienījis arī jūsu suns? Neraizējieties.

Bosch veļas mazgājamās mašīnas ar ActiveOxygen bez papildu ķimikālijām iznīcina līdz 99,99 %* mikrobu un baktēriju – pat zemā temperatūrā.

Higiēniska tīrība ar vienu pogas pieskārienu.

Pateicoties novatoriskajai ActiveOxygen tehnoloģijai, jums vairs nav jāuztraucas par baktērijām vai mikrobiem uz apģērba. Pat tad, ja mazgājat smalku apģērbu zemā temperatūrā, ActiveOxygen iznīcinās līdz 99,99 % baktēriju un mikrobu, un jums nav jāpievieno ķimikālijas.

Iznīcina līdz 99,99 %* baktēriju.

ActiveOxygen ir dabīga viela, kas sastāv no skābekļa molekulām un tiek izveidota mašīnas iekšienē. ActiveOxygen opciju var pievienot lielākajai daļai mazgāšanas programmu. Mazgāšanas cikla sākumā jūsu veļa tiek apstrādāta ar aukstu ActiveOxygen miglu bez papildu ķimikālijām. Mazgāšanas cikla beigās papildu auksta ActiveOxygen migla iznīcina jūsu veļā atlikušos mikrobus. Kopumā abas apstrādes ilgst 30 minūtes, lai jūsu veļā droši iznīcinātu 99,99 %* baktēriju un mikrobu.

Jaunās paaudzes veļas mazgājamās mašīnas.

Bosch 6. un 8. sērijas veļas mazgājamām mašīnām ir ne tikai pilnīgi jauns dizains, bet arī daudzas iespaidīgas viedās funkcijas. Bosch 6. un 8. sērijas veļas mazgājamām mašīnām ir ne tikai pilnīgi jauns dizains, bet arī daudzas iespaidīgas viedās funkcijas, kas atvieglo veļas mazgāšanu un padara to ērtāku. Sasniegt perfektus mazgāšanas rezultātus ir vieglāk nekā jebkad iepriekš.

Skatīt Bosch 6. sērijas veļas mazgājamo mašīnu ar ActiveOxygen

Trīs fakti par mazgāšanu ar Bosch ActiveOxygen.

Vai apakšveļa, zīdaiņu apģērbs u.tml. jāmazgā atsevišķi?

ActiveOxygen nodrošina, ka mazgāšana atsevišķi vairs nav nepieciešama: tehnoloģija nodrošina higiēniski tīru apģērbu mazgāšanu un efektīvi iznīcina mikrobus un baktērijas visos jūsu tekstilizstrādājumos. Tādēļ mikrobi netiks pārnesti starp dažādām veļas mazgājamā mašīnā ievietotajām drēbēm.

Vai nepieciešama papildu mazgāšana ar rokām?

Smalks apģērbs jāmazgā zemā temperatūrā. ActiveOxygen iznīcina līdz 99,99 %* visu apģērbā atrodamo baktēriju un mikrobu pat 20 °C temperatūrā. Funkciju var pievienot lielākajai daļai mazgāšanas programmu. Pirmo reizi higiēniskus rezultātus zemā temperatūrā var sasniegt, neizmantojot ķimikālijas. Tādēļ nav nepieciešama mazgāšana ar rokām.

Vai ActiveOxygen ir nelabvēlīgas blakusparādības?

ActiveOxygen ir dabīga viela, kas tiek izveidota mašīnas iekšienē. Tā sastāv no skābekļa molekulām, kas pilnībā izšķīst mazgāšanas laikā. Tādēļ ActiveOxygen ir videi draudzīga alternatīva, kas higiēniski attīra apģērbu.

Kā vislabāk dozēt mazgāšanas līdzekli? Nekad vairs.

Bosch veļas mazgājamās mašīnas ar i-DOS automātiski nosaka precīzu devu un temperatūru. Ideāli mazgāšanas rezultāti ar vienu pogas pieskārienu. Bosch 6. un 8. sērijas veļas mazgājamās mašīnas ir aprīkotas ar ActiveOxygen vai i-DOS tehnoloģiju.

Meklēt veļas mazgāšanas mašīnas ar i-DOS

Vienmēr jūsu rīcībā: mūsu servisa komanda.

Mūsu komanda palīdzēs jums visā jūsu ierīces kalpošanas laikā. Mēs nodrošinām Bosch cienīgu servisa līmeni – no lietpratīga remonta līdz noderīgu padomu sniegšanai.

*Līdz 99,99 % E. coli, C. albicans, S. enterica, A. brasiliensis, S. aureus un bakterofāga MS2 samazinājums mazgāšanas programmā „Jaukta auksta”, izmantojot ieteicamo devu šķidrā veļas mazgāšanas līdzekļa un mazgājot 4 kg veļas – pētījums MB 7623/15 2015. gada 29. jūlijā, ko veica wfk-Institut für Angewandte Forschung GmbH pēc BSH Hausgeräte GmbH pasūtījuma.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!

MyBosch

Reģistrējieties, nemaksājot neko, un izbaudiet daudzas priekšrocības!