Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Bosch - lielās sadzīves tehnikas zīmols Eiropā Nr. 1.

Dati, kas apstiprina šo apgalvojumu, ir iegūti no Euromonitor veiktās, ikgadēji atjauninātās plaša patēriņa sadzīves tehnikas preču nozares globālās aptaujas, ko Euromonitorpublicē katra kalendārā gada beigās.

Ikgadējais atjauninājums tiek īstenots visos 46 valstu* tirgos, kas tiek aptaujāti katru gadu laika posmā no maija līdz septembrim.

Euromonitor ikgadējā aptaujā visiem respondentiem (ražotājiem, mazumtirgotājiem, izplatītājiem, banku analītiķiem, finanšu un tirdzniecības preses pārstāvjiem) tiek uzdoti jautājumi par makro un mikroekonomikas faktoriem, tirdzniecību, apgādi un patērētāju tendencēm, nosakot pieprasījuma līmeni iepriekšējā un aizritošā kalendārā gada robežās.

Kopumā Euromonitoruzskata, ka iegūtie dati ir stabili un atspoguļo tirgus kopējo skatījumu uz lielumu un daļu nacionālā, reģionālā un globālā līmenī visā atbilstošajā nozarē 2018. gadam.

Visi Euromonitor International nozaru pārskati tiek gatavoti, pamatojoties uz tālāk minēto pētniecības metožu pamatkopu.

◦Dokumentu pētīšana
◦Veikalu pārbaudes
◦Nozares aptauja
◦Uzņēmuma analīze
◦Prognozes
◦Datu validācija
◦Tirgus analīze

Izmantots saīsināts Euromonltor International Ltd. apgalvojumu sertifikāta teksts.

*Latvijas dati nav iekļauti.