Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

i-Dos veļas mazgājamās mašīnas

Kā vislabāk dozēt mazgāšanas līdzekli? Nekad vairs.

Jums atliek tikai relaksēties, un veļas mazgājamā mašīna nodrošinās ideālu mazgāšanas rezultātu. Jaunās Bosch veļas mazgājamās mašīnas ar automātisko dozēšanas sistēmu i-DOS nosaka mazgāšanas līdzekļa daudzumu ar mililitra precizitāti – un pietiek tikai ar vienu pogas pieskārienu. Precīzi dozēts mazgāšanas līdzeklis ne tikai aizsargā jūsu veļu, bet arī labvēlīgi ietekmē apkārtējo vidi un jūsu bankas konta bilanci. Atklājiet Bosch i-DOS.

Skatīt veļas mazgājamās mašīnas ar i-DOS

Aizmirstiet par mērtraukiem. Ar i-DOS.

Par veļas mazgāšanas līdzekļa dozēšanu vairs nav lieki jādomā. Jo jaunās Bosch veļas mazgājamās mašīnas ar automātisko dozēšanas sistēmu i-DOS noteiks mazgāšanas līdzekļa daudzumu ar mililitra precizitāti. Tagad, kad mērtrauki ir kļuvuši lieki, domājat, ko ar tiem iesākt? Mūsu filmas sniegs jums iedvesmu!

Dozēšana un mazgāšana: automātiski perfekti.

Kā darbojas i-DOS sistēma? Vienkārši un automātiski.

i-DOS ņem vērā veļas daudzumu.

Iebūvētie sensori automātiski nosaka tvertnē ievietotās veļas daudzumu un dozē mazgāšanas līdzekli ar mililitra precizitāti.

i-DOS atpazīst audumu veidus.

Ja jūs vēlaties sasniegt ideālus mazgāšanas rezultātus, dozējot mazgāšanas līdzekli, ir jāņem vērā auduma veids. Vai arī varat to vienkārši atstāt veļas mazgājamās mašīnas ziņā – i-DOS automātiski atpazīst auduma veidu.

i-DOS nosaka netīrības pakāpi.

Dozēšanas sistēma i-DOS nosaka netīrības pakāpi un iestata precīzu nepieciešamo mazgāšanas līdzekļa daudzumu.

i-DOS ņem vērā ūdens cietību.

Optimālā deva ir atkarīga arī no ūdens cietības jūsu mājās. Pēc tam kad ir noteikta ūdens cietība, i-DOS katrā veļas mazgāšanas reizē ņem to vērā.

Ar i-DOS jūs varat vienkārši atpūsties: visi ieguvumi vienuviet.

Mazgāšana bez piepūles.

Tagad, lai sasniegtu ideālus mazgāšanu rezultātus, jums tikai jāievieto veļa, jāieslēdz automātiskā programma, un jūs varat atpūsties.

Taupiet ūdeni.

i-DOS sargā ne tika jūsu veļu, bet arī apkārtējo vidi. Precīzā automātiskā dozēšanas sistēma ļauj jūsu veļas mazgājamai mašīnai ietaupīt līdz pat 7062* litriem ūdens gadā.

Vairāk ērtību.

Iespējams, jūs nezināt, cik daudz veļas var izmazgāt ar 1,3 litriem šķidrā mazgāšanas līdzekļa, taču jūsu veļas mazgājamā mašīna to zina. Piepildiet ērto tvertni tikai vienu reizi un veiciet vairākus mazgāšanas ciklus. Papildus šķidrā mazgāšanas līdzekļa tvertnei i- DOS sistēma ir aprīkota ar otru tvertni, kurā tiek uzpildīts veļas mīkstinātājs. Protams, varat mazgāšanas līdzekli dozēt arī manuāli.

Taupiet mazgāšanas līdzekli.

Ar i-DOS jūsu veļas mazgājamā mašīna rūpējas par jūsu veļu un jūsu bankas kontu. Jūs ne tikai ietaupāt daudz ūdens, bet arī izmantojat līdz 30 % mazāk šķidrā mazgāšanas līdzekļa.

Uzziniet vairāk par i-DOS darbību šeit:

Neatkarīgi no jūsu izvēles ideāli rezultāti tiks sasniegti automātiski.

HomeProfessional Serie | 8 Serie | 6
i-DOS pilnīgi automātiski dozē šķidro mazgāšanas līdzekli un veļas mīkstinātāju pilnīgi automātiski dozē šķidro mazgāšanas līdzekli un veļas mīkstinātāju pilnīgi automātiski dozē šķidro mazgāšanas līdzekli un veļas mīkstinātāju
Energoefektivitāte A+++-30 % 30 % efektīvāk par augstāko kategoriju 30 % efektīvāk par augstāko kategoriju 30 % efektīvāk par augstāko kategoriju
Griešanās ātrums 1600 apgr./min 1400 apgr./min 1400 apgr./min
Ietilpība 8 kg 8 kg 8 kg
Mazgāšanas / centrifūgas trokšņa līmenis 47 dB / 73 dB 48 dB / 72 dB 49 dB / 74 dB
Speciālās programmas easy care plus, ūdens noliešana, centrifugēšana, atsevišķa skalošana, aizkari, krekli/blūzes, sporta apģērbi, ātra 15 min, ātra/jaukta, automātiska, automātiska saudzīga, allergy plus, jaukta klusa/jaukta nakts mazgāšana, tvertnes tīrīšana (ar atgādinājumu), vilna/mazgāšana ar rokām, smalki apģērbi/zīds lietus, ātra/jaukta īpaši klusa, sporta apģērbi, ātra 15 min, ātra/jaukta, skalošana/centrifugēšana, automātiska, allergy plus, palagi, tvertnes tīrīšana (ar atgādinājumu), vilna/mazgāšana ar rokām, smalki apģērbi/zīds skalošana, tumšu apģērbu mazgāšana, krekli/blūzes, sporta apģērbi, ātra/jaukta, ūdens noliešana/centrifugēšana, automātiska saudzīga, allergy plus, ātra 15 min, vilna, smalki apģērbi/zīds
Motors EcoSilence Drive™: ļoti efektīvs un kluss, ar desmit gadu garantiju EcoSilence Drive™: ļoti efektīvs un kluss, ar desmit gadu garantiju EcoSilence Drive™: ļoti efektīvs un kluss, ar desmit gadu garantiju
Skatīt HomeProfessional veļas mazgājamās mašīnas Skatīt 8. sērijas veļas mazgājamās mašīnas Skatīt 6. sērijas veļas mazgājamās mašīnas

Ko lai tagad iesāk ar mērtraukiem? Tie viennozīmīgi vairs nav nepieciešami mazgāšanas līdzekļa dozēšanai.

Uzziniet, kas noticis ar visiem mērtraukiem.

Visas veļas mazgājamās mašīnas vienuviet.

Lai kādu ierīci jūs izvēlētos, vienmēr varat paļauties uz ideālu mazgāšanas rezultātu ar vienu pogas pieskārienu.

Visi mazumtirgotāji vienuviet.

Atrodiet mazumtirgotāju vai servisa veikalu savā tuvumā.

*Ietaupījumu potenciāls, veicot vidēji 220 mazgāšanas ciklus gadā, avots: wfk, Lietišķās pētniecības institūta pētījuma ziņojums 5132/10. Individuālie rezultāti var atšķirties.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!