VitaFresh ledusskapis ar saldētavu

Ievērot veselīgu diētu vēl nekad nav bijis tik viegli.

Tikai patiešām svaigi produkti ir patiešām veselīgi. Mūsu jaunie NoFrost ledusskapji palīdzēs jums ievērot veselīgu diētu, jo to VitaFresh svaiguma saglabāšanas sistēmas nodrošina optimālus jebkādas svaigās pārtikas glabāšanas apstākļus. Jūsu pārtika tiek saglabāta svaiga līdz pat 3 reizēm ilgāk, sniedzot iespēju katru dienu izbaudīt svaigus ēdienus bez biežiem veikala apmeklējumiem. Tādējādi ir viegli ievērot veselīgu dzīvesveidu.

Pietiekami daudz vietas visai jūsu pārtikai. Turklāt nezaudējot nevienu vitamīnu.

Ledusskapī nekad nevar būt pietiekami daudz svaigas pārtikas. Ja jums vajadzīgi vairāki produkti, lai pagatavotu vakariņas draugiem, vai vēlaties izveidot svaigas pārtikas krājumus – reizēm jums vajag vairāk vietas. Neatkarīgi no tā, kas jums ir padomā, mūsu jaunajos NoFrost ledusskapjos ar vairāk nekā 550 litru ietilpību pietiks vietas veselīgai pārtikai pat pēc lielākajiem iepirkšanās braucieniem.

10 000 soļu dienā palīdz saglabāt labu fizisko formu. Arī pāris soļi līdz ledusskapim var palīdzēt.

Mūsu ledusskapji viegli iekļausies jūsu veselīgajā dzīvesveidā, jo ledusskapja un saldētavas nodalījumos pieejamas plašas jebkāda veida veselīgas pārtikas glabāšanas iespējas. Atsevišķās atvilktnes nodrošina ideālus apstākļus, lai saglabātus svaigus augļus, dārzeņus, zivis vai gaļu. Turklāt visas atvilktnes un plauktus var izņemt, nodrošinot iespēju ledusskapī ievietot lielus katlus vai bļodas.

Tagad visam pietiek vietas.

Īpaši lielo Bosch ledusskapju saldētavu kombinācijas tilpuma un izmēra ziņā ir ideāls risinājums ikvienam. Lielāka iekšpuse sniedz perfektu pārskatāmību un nodrošina maksimālu ietilpību. Turklāt Bosch XXL izmēra ledusskapjus saldētavas var uzstādīt nišās un līdzeni gar sienu.

Klāsts

Pirmā izvēle – katru reizi. 75 cm platie 6. sērijas modeļi

Visiem mūsu NoFrost sērijas modeļiem ar apakšā novietotu saldētavu ir kas kopīgs: tie ir ideāli piemēroti, lai saglabātu pārtiku svaigu un veselīgu. Neatkarīgi no tā, vai meklējat ledusskapi ar labāko svaiguma saglabāšanas sistēmu vai īpaši novērtējat lielāku ietilpību un pielāgojamību, NoFrost klāstā jūs noteikti atradīsiet sev piemērotu modeli.

Serie | 6
Tilpums 521 l
Izmēri Augstums: 186 cm
Saldētavas nodalījums apakšā
Displejs Liels LCD displejs
Apgaismojums LED gaisma un gaismas josla sānos
Svaiguma saglabāšanas sistēma
VitaFresh plus:
- Optimāli temperatūras iestatījumi
  ap 0 °C
- Dārzeņu/augļu atvilktne:
  2 mitruma iestatījumi
- Zivju/gaļas atvilktne: divas izņemamas
  atvilktnes ar TabletChiller
NoFrost 6. sērijas ledusskapji

Saglabā vitamīnus. Uzlabo jūsu veselību.

8. sērijas ledusskapji ir aprīkoti ar mūsu labāko svaiguma saglabāšanas sistēmu VitaFresh pro. Tā pārtiku saglabā svaigu līdz 3 reizēm ilgāk no -1 °C līdz +3 °C temperatūrā, vienlaikus nodrošinot ideālo mitruma līmeni. Šis temperatūras un mitruma apvienojums palīdz saglabāt svaigas pārtikas aromātu, pamatuzturvielas un vērtīgos vitamīnus. Tādēļ katru dienu papildināt uzturu ar veselīgiem augļiem un dārzeņiem ir vieglāk nekā jebkad.

Uzziniet vairāk par 8. sērijas ledusskapjiem

Veselīgs dzīvesveids sākas iekšienē. Vienkārši atveriet durvis.

6. sērijas ledusskapji ar saldētavām nodrošina visu nepieciešamo veselīgam dzīvesveidam. Tajos ir ne tikai daudz vietas svaigai pārtikai, dzērieniem un pat lieliem katliem un bļodām, bet arī tehnoloģijas optimālai glabāšanai. VitaFresh plus svaiguma saglabāšanas sistēma vienmēr garantē ideālus glabāšanas apstākļus un saglabā zivis, gaļu, augļus un dārzeņus svaigus līdz 2 reizēm ilgāk. Tādējādi mūsu 6. sērijas ledusskapis ar saldētavu ir labākā izvēle ne tikai jūsu pārtikai. Bet arī jums.

Uzziniet vairāk par 6. sērijas ledusskapjiem

Ilgāks svaigums – no A (aprikozēm) līdz Z (zaļumiem).

Mūsu 4. sērijas ledusskapji ar VitaFresh svaiguma saglabāšanas sistēmu un milzīgu ietilpību garantē ideālus apstākļus svaigas pārtikas, saldētas pārtikas un dzērienu glabāšanai. Varat būt drošs, ka svaiga pārtika ilgāk paliks svaiga, nodrošinot iespēju izbaudīt daudzveidīgu un veselīgu diētu.

Uzziniet vairāk par 4. sērijas ledusskapjiem

Neatkarīgi no iepirkumu daudzuma ir viena lieta, kas vienmēr būs atrodama jūsu ledusskapī, – daudz brīvas vietas.

6. sērijas ledusskapji ir nākamais lielais notikums. Tiem ir 559 litru ietilpība, tādējādi nodrošinot daudz vietas svaigai pārtikai, dzērieniem un pat lieliem katliem un bļodām. Turklāt VitaFresh plus svaiguma saglabāšanas sistēma garantē optimālus glabāšanas apstākļus. Tādējādi jūsu pārtika paliek svaiga ievērojami ilgāk. Tagad galvenais jautājums ir par iepirkumu izvēli, nevis daudzumu, jo vieta atradīsies visam.

Uzziniet vairāk par 6. sērijas ledusskapjiem

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com