Home Connect - viedā māja vienkāršo ikdienas dzīvi

Par Home Connect
Ritināt uz leju

Gudrs šodien. Gudrs rīt.

Mēs uzskatām, ka gudrs mājoklis tiek iekārtots ap jums. Izmantojot Home Connect, jūs tagad varat kontrolēt, uzraudzīt vai priekšiestatīt Bosch sadzīves tehniku no savām viedierīcēm, lai kur jūs atrastos. Vēl jo vairāk: mēs pastāvīgi paplašinām mūsu partnerattiecības, kā arī ieviešam noderīgas jaunas funkcijas un pakalpojumus jums un jūsu mīļajiem. Tādēļ varat būt droši, ka šodien iegādātās ierīces būs gatavas jūsu gudrajam mājoklim nākotnē.

Home Connect ir Home Connect GmbH pakalpojums.

Par Home Connect
Noderīgi savienojumi vieglākai dzīvei.

Noderīgi savienojumi vieglākai dzīvei.

Lietojumprogramma Home Connect, kas ir izstrādāta kā atvērta platforma, pastāvīgi sagaida jaunus partneru produktus un pakalpojumus, lai jums palīdzētu izveidot patiesi sinhronizētu dzīvojamo vidi.

Mūsu partneri

Jaunais mājokļa komforta standarts.

Jaunais mājokļa komforta standarts.

Mēs uzskatām, ka savienojamība atvieglo jūsu dzīvi un padara to ērtāku. Kopš 2017. gada sākuma visu produktu kategoriju Bosch sadzīves tehnika ir aprīkota ar funkciju Home Connect. Bet mūsu mērķis ieviest savienojamību katrā mājoklī ar to vien nebeidzas. Tādēļ mēs Home Connect ieviešam kā visu turpmāko Bosch sadzīves tehnikas standartu.

Mūsu produkti

Kontrolējiet situāciju, neskatoties ne uz ko

Kontrolējiet situāciju, neskatoties ne uz ko.

Vairāk nekā tikai tālvadība: lietojumprogramma Home Connect nodrošina vairāk nekā tikai Bosch sadzīves tehnikas uzraudzību un kontroli. Tā jums ļauj arī brīvi piekļūt pastāvīgi augošam pakalpojumu skaitam, piederumu ieteikumiem, iedvesmas avotiem un jūsu sadzīves tehnikas statusa atjauninājumiem. Turklāt mūsu klientu serviss sniedz arī tālvadāmas diagnostikas pakalpojumus.

Tālvadāmas funkcijas un pakalpojumi

Nepārtraukta savienojamība ar jūsu pasauli vēl nekad nav bijusi tik vienkārša.

Nepārtraukta savienojamība ar jūsu pasauli vēl nekad nav bijusi tik vienkārša.

Jūsu ērtības un izvēles brīvība mums ir ļoti svarīga. Visas jūsu Bosch sadzīves tehnikas savienošanai ar jūsu viedierīcēm Home Connect vienkārši izmanto jūsu Wi-Fi tīklu: nav nepieciešama nekāda papildu aparatūra. Turklāt mēs jau domājam par pilnībā integrētu gudru mājokli, nevis tikai viedām ierīcēm. Tādēļ Home Connect darbojas mākonī izvietotā, izstrādātājiem draudzīgā platformā, kas ir ļoti saderīga un sadarbspējīga ar citām viedajām tehnoloģijām. Mēs to dēvējam kā: Gudrs šodien. Gudrs rīt.

Baudiet ērtību pasauli pieskāriena attālumā.

Viena lietojumprogramma, kas ir vērta vairāk par tūkstoš vārdu.

Lietojumprogramma Home Connect ir visas jūsu Bosch sadzīves tehnikas kontroles centrs. Lietojumprogrammu var viegli lietot no jūsu viedierīcēm, un tā tiek pastāvīgi atjaunināta un uzlabota ar jaunām funkcijām. Lejupielādējiet lietojumprogrammu bez maksas jau šodien un izmēģiniet demonstrācijas režīmu, lai gūtu pieredzi par pilnīgu Home Connect potenciālu.

Bieži uzdotie jautājumi

Šeit jūs atradīsiet dažus biežāk uzdotos jautājumus un atbildes par Home Connect.

Bieži uzdotie jautājumi

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!