Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Bosch sadzīves tehnika ar Green Technology inside marķējumu.

Atbildība ar vienu pieskārienu pogai. Bosch sadzīves tehnika.

Visa Bosch sadzīves tehnika ir ražota, taupīgi izmantojot resursus. Visās savas darbības jomās mēs strādājam ilgtspējīgi. Šis princips tiek ievērots no ražošanas līdz pat iepakojuma materiālu pārstrādei. Mūsu efektīvākie modeļi ir apzīmēti ar marķējumu Green Technology inside. Izvēloties tos, jūs uzņematies atbildību par vidi ik reizi, kad veicat mājas darbus. Turklāt pat mūsu videi draudzīgākā sadzīves tehnika darbojas bez jaudas kompromisa.

Marķējums Green Technology inside norāda, ka mēs iestājamies par ilgtspējību.

Aptuveni 40 % mūsu patentu pieteikumu ir saistīti ar vides aizsardzību un taupīgu resursu izmantošanu. Pašlaik mūsu sadzīves tehnikas ierīces ir vienas no efektīvākajām un ekonomiskākajām pasaulē. Tas labvēlīgi ietekmē apkārtējo vidi un jūsu maku.

Mums nepatīk zemi rādītāji. Izņemot gadījumus, kad runa ir par ūdens patēriņu.

Vai esat kādreiz mēģinājis uz pusi samazināt savu ūdens patēriņu? Mēs esam. Kopš 1990. gada mēs esam spējuši samazināt mūsu ierīču ūdens patēriņu par vairāk nekā pusi.

Atjautīgs iepakojums, efektīva transportēšana.

Mēs ietaupām resursus arī uz transportu. Piemēram, mūsu trauku mazgājamās mašīnas tiek iepakotas tik efektīvi, ka vienlaikus varam pārvadāt vēl vairāk produktu. Tas samazina iepakojuma materiālu daudzumu, kā arī ietaupa degvielu, tādējādi samazinot CO2 emisijas.

Mums atkritumi nav tikai gruži.

Vākt un atdalīt ražošanas atkritumus mūsu rūpnīcās ir pašsaprotama lieta. Un tagad mēs arī pārstrādājam 92 % no tiem.

Enerģijas taupīšanas padomi

Atklājiet dažus vienkāršus veidus, kā aizsargāt apkārtējo vidi!

Ilgtspējības sākas pirkuma brīdī.

Pērkot trauku mazgājamo mašīnu, izvēlieties viszemāko iespējamo ūdens patēriņu. Modeļi, kas vienā mazgāšanas ciklā izmanto 8–10 litrus, ir labs vidējais rādītājs.

Uz pusi mazāk trauku, divreiz vairāk prieka.

Tādas programmas kā Daļējs piepildījums ir ideāli piemērotas, ja vēlaties nomazgāt tikai dažus traukus. Tādējādi jūs ietaupāt naudu un enerģiju.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!