Bosch grupas (Bosch) juridiskais paziņojums

(c) Autortiesības:

Visas tiesības ir aizsargātas. Uz Bosch tīmekļa vietnēs ietverto tekstu, attēliem, grafikām, skaņu, animācijām un video, kā arī to izkārtojumu attiecas autortiesību aizsardzība un citi tiesību akti. Šo tīmekļa vietņu saturu nedrīkst kopēt, izplatīt, mainīt vai darīt pieejamu trešajām pusēm komerciālos nolūkos. Dažās Bosch tīmekļa vietnēs ir attēli, uz ko attiecas trešo pušu autortiesības.

Preču zīme un licenču tiesības

Ja nav norādīts citādi, visas preču zīmes Bosch tīmekļa vietnēs ir reģistrētas preču zīmes. Tas jo īpaši attiecas uz Bosch marķējumu, uzrakstu plāksnēm, uzņēmuma logotipiem un emblēmām. Marķējumi un dizaina elementi, kas izmantoti mūsu tīmekļa vietnēs, ir Vācijas sabiedrības Robert Bosch GmbH intelektuālais īpašums.

Intelektuālais īpašums, kas iekļauts Bosch tīmekļa vietnēs, piemēram, patenti, zīmoli un autortiesības, ir aizsargāts. Šī tīmekļa vietne nedod tiesības izmantot Bosch-Gruppe (Bosch) vai trešo pušu intelektuālo īpašumu.

Atruna

Šī tīmekļa vietne ir veidota ar vislielāko rūpību. Tomēr BSH nevar garantēt šajā vietnē sniegtās informācijas precizitāti vai pareizību. BSH neuzņemas nekādu atbildību par kaitējumiem, kas tieši vai netieši radušies, lietojot šo tīmekļa vietni, izņemot gadījumu, kad kaitējums ir radīts Bosch tīšas vai rupjas neuzmanības rezultātā.

Strīdu izšķiršana tiešsaistē notiek atbilstoši regulas par strīdu izšķiršanu tiešsaistē (ODR) 14. panta 1. daļai. Eiropas Komisija nodrošina platformu strīdu izšķiršanai tiešsaistē (OS), kas ir pieejama tīmekļa vietnē http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!