Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Sīkdatņu privātuma politika

Izmantošanas nosacījumi

Interneta vietne bosch-home.lv pieder uzņēmumam „BSH Home Appliances AB filiāle Latvijā, c/o Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera Igaunijā, Latvijā, Lietuvā“, Strēlnieku iela 1-4, LV-1010 Rīga , Latvija, tālāk tekstā sauktam par „BSH“.

Sīkfaili

1. Šajā vietnē tiek izmantoti tā sauktie sīkfaili (cookie).
2. Sīkfails – tas ir neliela izmēra teksta fails, kas tiek uzglabāts lietotāja datorā, lai vietne varētu zināt, ka lietotājs ir agrāk apmeklējis šo vietni. Šajā teksta failā tiek uzglabāta informācija un tas tiek izmantots ar mērķi atvieglot lietotājam vietnes lietošanu. Sīkfails nevar personīgi atpazīt lietotāju, tas tikai atpazīst interneta pārlūku, kas darbojas apmeklēšanas laikā lietotājā datorā. Sīkfaili nesatur nekādus vīrusus.
3.Ir divu veidu sīkfaili. Viena tipa sīkfaili ilgu laiku uzglabā lietotāja datorā kādu failu. Tie tiek izmantoti, piemēram, funkcijām, kas paziņo par jaunumiem vietnē kopš pēdējā apmeklējuma. Otra tipa sīkfaili tiek saukti par seansa sīkfailiem. Seansa sīkfails tiek uzglabāts datora atmiņā tikmēr, kamēr lietotājs apmeklē vietni. Seansa sīkfaili tiek dzēsti, kad lietotājs slēdz savu interneta pārlūku.
4. BSH interneta vietnē tiek izmantoti tikai seansa sīkfaili, lai būtu iespējams atpazīt valodas versijas, vieglāk piegādāt produktus un sniegt rezultātus par meklējumiem attēlu arhīvā. Ja lietotājs vēlās izmantot attēlu arhīvu, tam ir jāpiekrīt seansa sīkfailu izmantošanai. Informācija par mūsu izmantotajām sīkdatnēm

Personas datu aizsardzības politika

1. Visi personas dati, kurus sniedzas BSH interneta vietnē, tiek kārtoti saskaņā ar Personas datu aizsardzības likumu. BSH izmanto jūsu datus, lai administrētu jūsu veikto interneta vietnes lietošanu, uzturētu saikni ar lietotājiem, pildītu līgumus ar tiem, kā arī citu jūsu vēlmju izpildīšanai. Sniedzot savus datus, jūs piekrītat, ka BSH var izmantot jūsu datus. Jūsu personas dati tiek uzglabāti īsu laiku pēc tam, kad esat sniedzis pasūtījumu, ar mērķi piegādāt jūsu pasūtīto produktu vai sniegt pieprasītos pakalpojumus. Pēc pakalpojumu sniegšanas, jūsu dati tiek dzēsti no BSH reģistra. BSH nenodod jūsu personas datus trešajām personām bez jūsu atļaujas.
2. BSH Home Appliances AB, Kronvalda bulvāris 3-12, Rīga, LV-1010, ir persona, kas ir atbildīga par kārtotajiem personas datiem. Ja vēlaties gūt informāciju par to, kā jūsu personas datus kārto BSH, jūs varat iesniegt rakstisku prasību pa augstāk norādīto adresi. Ja veids, kādā BSH kārto jūsu personas datus, ir pretrunā ar Personas datu aizsardzības likumu, jums ir tiesības pieprasīt, lai minētie dati tiktu laboti, bloķēti vai dzēsti.
3. BSH var atklāt jūsu personas datus, ja BSH to spiež darīt likums vai tiesas lēmums. Sniedzot savus personas datus BSH augstāk norādītajā kārtībā, jūs piekrītat, ka jūsu personas dati var tikt atklāti minēto iemeslu dēļ.

Interneta vietnes lietošanas nosacījumi

Interneta vietnē sniegtā informācija ir tik precīza, cik iespējams tās izziņošanas brīdī. BSH neatbild un negarantē informācijas, saišu un citas no interneta vietnes pārsūtītās informācijas precizitāti. BSH tāpat neuzņemas atbildību par iespējamajām neprecizitātēm vai trūkumiem interneta vietnes saturā. Visa informācija tiek sniegta un ir paredzēta lietošanai pie nosacījuma, ka BSH nevar būt atbildīga par zaudējumiem, saistībām atlīdzzināt kaitējumu, kaitējumu vai izmaksām, kas radušās pilnībā vai daļēji, tieši vai netieši, minētās informācijas izmantošanas rezultātā vai rezultātā tam, ka lietotājs ir uzticējies informācijai vai personai. BSH patur sev tiesības jebkurā brīdī veikt izmaiņas vai labojumus bez iepriekšēja brīdinājuma. Interneta vietnes darbība var tikt uz lauku pārtraukta tehnisku iemeslu vai citu iemeslu dēļ. BSH neatbild par iespējamiem interneta vietnes lietošanas pārtraukumiem vai citām problēmām.

Autortiesības

Šīs interneta vietnes saturs pieder BSH un tiek aizsargāts saskaņā ar likumu. Ja nav norādīts citādi, informāciju aizliegts pavairot, nodot, kopēt, izplatīt vai uzglabāt bez atsevišķas BSH atļaujas.

Autortiesības © 2018 BSH Home Appliances AB