Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Veļas mazgātājs–žāvētājs nežāvē

Veļas mazgātājs–žāvētājs nežāvē – ko darīt?

Veļas mazgātājs–žāvētājs nežāvē – ko darīt?

Vai tad, kad izņemat veļu no veļas mazgātāja–žāvētāja, tā joprojām ir mitra? Vai veļas mazgātājs–žāvētājs neizžāvē līdz galam? Vai varbūt tas sasilst, tomēr nežāvē? Un cik karstam veļas mazgātājam–žāvētājam jāsakarst, kad tas darbojas pareizi? Tā vietā, lai lauzītu galvu par to, vai veļas mazgātājs-žāvētājs veļu izžāvē pareizi vai ne, iesakām izsaukt Bosch klientu servisa darba grupas speciālistu. Speciālists ātri un uzticami atklās problēmas cēloni un atradīs risinājumu. Tādēļ ka gadījumā, ja bojāta kāda detaļa un tā ir jānomaina, šāda tehniski izsmalcināta ierīce jālabo tikai profesionālim.

Varat zvanīt mūsu Bosch klientu servisa lielo ierīču darba grupai pa tālruni <CustSerPhoneNo> (24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā) vai ieplānojiet ērtu apmeklējumu tiešsaistē lai iztīrītu veļas mazgātāja-žāvētāja kondensatoru.

PS. Ja jums ir praktiskas dabas jautājums par savu veļas mazgātāju–žāvētāju, piemēram, kā veļas mazgātājā–žāvētājā jāžāvē dūnu jakas, iesakām ieskatīties norādījumos par kopšanu, kuri norādīti apģērbu etiķetēs. Tur būs teikts, vai apģērbs ir piemērots mazgāšanai veļas mazgājamās mašīnās vai žāvēšanai žāvētājos un, ja jā, kādā temperatūrā tas darāms.

Skatīt tīrīšanas un apkopes produktus

Klientu atbalsts

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet mums:
careline-LV@bshg.com
vai zvaniet 61301613.

Mēs esam atvērti no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00.

Palīdzība ir ceļā

Saskaņojiet apmeklējumu jebkurā sev piemērotā dienā un laikā.

Bosch sadzīves tehnikas serviss

Izcils serviss pirms un pēc pirkuma.

Vietējā tēma

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero...