Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Home Connect

Jūsu mājas ērtības. Silīcija ielejas tehnoloģijas.

Jaunā Bosch sadzīves tehnika ar funkciju Home Connect jūsu mājās atklāj pilnīgi jaunas iespējas. Tagad jūs varat attālināti un parocīgi kontrolēt un uzraudzīt visas savas ierīces, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, – tas vēl vairāk atvieglos jūsu ikdienu un, protams, ļaus sasniegt nevainojamus rezultātus.

Tagad sadzīves tehnikai ir ietekme jūsu mājsaimniecībā.

Tagad sadzīves tehnikai ir ietekme jūsu mājsaimniecībā.

Mēs visi zinām, ka saziņa ir ļoti būtiska, lai ikdienas dzīve noritētu gludi un ērti. Pateicoties funkcijai Home Connect, arvien vairāk un vairāk Bosch sadzīves tehnikas var vēl vairāk atvieglot jūsu ikdienu. Home Connect ir izstrādāta kā atvērta sistēma, kas paplašina produktu pieredzi ar jauniem pakalpojumiem un funkcijām. Piemēram, mēs sadarbojamies ar Hello Fresh, tādējādi jūs varat pārsūtīt receptes tieši uz savu Bosch cepeškrāsni, kas automātiski veiks ideālus cepšanas iestatījumus, lai sasniegtu nevainojamu rezultātu. Tas ļauj jums vairāk laika veltīt svarīgākām lietām dzīvē – piemēram, labām sarunām.

Jautājumi ir svarīgi. Bet atbildes ir vēl svarīgākas.

Šeit jūs atradīsiet dažus biežāk uzdotos jautājumus un atbildes par Home Connect.

Bieži uzdotie jautājumi

Jūs varat paļauties uz mums – mūsu izgudrojumi kalpos visu mūžu.

Jūs varat paļauties uz mums – mūsu izgudrojumi kalpos visu mūžu.

Lai izmantotu jauno Bosch sadzīves tehniku ar Home Connect funkciju, jums nepieciešams viedtālrunis vai planšetdators ar Wi-Fi. Šīm iekārtām paredzēto Home Connect programmu var bez maksas lejupielādēt App Store vai Google Play Store tiešsaistes veikalā.*

Home Connect ir Home Connect GmbH pakalpojums.

Home Connect

Jūs varat kontrolēt mūsu viedās ierīces ar savu viedtālruni. Tāpat arī mūsu viedos pakalpojumus.

Jūs varat kontrolēt mūsu viedās ierīces ar savu viedtālruni. Tāpat arī mūsu viedos pakalpojumus.

Vispusīgs viedais risinājums: Home Connect pat sniedz palīdzību ar jūsu Bosch sadzīves tehniku, ja kaut kas nedarbojas 100 %. Programma Home Connect nodrošina noderīgus padomus un paņēmienus, kas sniegs atbildes uz lielāko daļu jūsu jautājumu. Ja tomēr neatradīsiet vajadzīgās atbildes, varat izmantot Home Connect palīdzības tālruni, lai sazinātos ar mūsu klientu servisu, kas vienmēr ir gatavs nodrošināt jums piemērotas iespējas un risinājumus. Nepieciešamības gadījumā mūsu Bosch servisa tehniķi var ierasties jūsu mājās un novērst problēmu. Kompetenti, ātri un vienkārši.

* Atkarībā no versijas atšķiras programmas Home Connect iOS un Android variantu funkcionalitāte. Plašāku informāciju skatiet programmas informācijā App Store vai Google Play Store tiešsaistes veikalā.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!