8. sērijas kafijas aparāti

Baristas cienīga kvalitāte ar vienu pogas pieskārienu.

Baristas cienīga kvalitāte ar vienu pogas pieskārienu.

Espreso, kapučīno vai lati makjato? 8. sērijas iebūvējamais kafijas aparāti sniedz iespēju pagatavot izsmalcinātus kafijas dzērienus baristas cienīgā kvalitātē. Funkcija OneTouch automātiski regulē visu kafijas gatavošanas procesu. Viens pogas pieskāriens, un jūs varēsiet kopā ar viesiem izbaudīt piesātinātu aromātu un nevainojamu kafiju.

Skatīt 8. sērijas iebūvējamo kafijas aparātu klāstu
Kā to tīrīt? Vienkārši iedzeriet kapučīno.

Kā to tīrīt? Vienkārši iedzeriet kapučīno.

Tagad kafijas aparāta tīrīšana ir tikpat vienkārša kā jūsu iecienītās kafijas pagatavošana. Katru reizi, kad tiek pagatavots kafijas dzēriens ar pienu, piena sistēma tiek automātiski izskalota ar tvaika spiedienu. Kafijas aparāts pilnībā parūpējas par piena sistēmas ikdienas uzturēšanu, tādējādi jūs varat pievērsties kapučīno vai lates makjato baudīšanai.

Ietilpst jebkurā virtuvē. Un atbilst jebkurām vajadzībām.

Ietilpst jebkurā virtuvē. Un atbilst jebkurām vajadzībām.

Visām 8. sērijas ierīcēm ir raksturīgs precīzs tehniskais izpildījums un dizains, kurā pievērsta uzmanība katrai detaļai. Tādējādi tiek garantēta vizuālā harmonija un vienots dizains neatkarīgi no tā, kuras iebūvējamās ierīces un to augstumus vēlaties apvienot – gan izvietojot blakus, gan vienu uz otras. Tas sniedz jums maksimālu brīvību, plānojot savu ideālo virtuvi.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!