Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Bosch sadzīves tehnikai piešķirtie apbalvojumi

Bezkompromisa kvalitāte garantē labākos testu rezultātus. Un apmierinātus klientus.

Bosch sadzīves tehnika pastāvīgi sasniedz izcilus rezultātus neatkarīgos produktu testos. Tas ir ne tikai mūsu inženieru izcilības apstiprinājums, bet arī atkārtots apliecinājums jums, ka saņemat bezkompromisa kvalitāti un nevainojamu tehnisko izpildījumu, uz kuru varat pilnībā paļauties..

*Avots: Euromonitor, volume sales, 2016

Meklējot sadzīves tehniku, pietiek ar labāko.

Bosch ir vadošais lielo mājsaimniecības ierīču zīmols Eiropā*, un mēs turpinām tiekties pēc izcilības. Ļaujiet mums palīdzēt jūsu ideālās mājas izveidē – galu galā, mēs esam eksperti.

*Datu avots: Euromonitor, apjoma izpārdošana 2018. Latvijas dati nav iekļauti.

Uzvarētāji nerodas tukšā vietā. Tie nāk no Bosch.

Iegādājoties jaunu sadzīves tehniku, jūs vēlaties gūt pārliecību, ka esat izdarījis pareizo izvēli. Tam noder neatkarīgie salīdzinošie testi. Līdzās apmierinātiem klientiem tie ir labākais pierādījums tam, ka mēs turam savu kvalitātes solījumu.

„Best Buy Award” balva –lieliski „Bosch” virtuves ierīču panākumi Latvijā

Otrā „Best Buy Award” (Labākā pirkuma balvas) pētījuma ietvaros Latvijas Republikā konstatēts, ka izvēloties starp virtuves ierīču ražotājiem, Latvijas iedzīvotāji cenas – kvalitātes attiecības kategorijā visbiežāk balso par „Bosch” produkciju.

Patiess uzvarētājs: Bosch VeroCafe Latte automātiskais kafijas automāts.

Ērta tīrīšana un pilnīgs aromāts, tikai nospiežot pogu. Mūsu VeroCafe Latte automātiskais kafijas automāts ieguva 1. vietu Stiftung Warentest pārbaudē.

Dizains ir vairāk nekā tikai pievilcīgs izskats.

Redzama un taustāma kvalitāte, kā arī perfekcija pat sīkākajās detaļās. Sadzīves tehnika, kas piesaista jau pirmajā acumirklī un uzticami darbojas visā ekspluatācijas laikā.

Atkārtoti lieliska: mūsu iebūvējamā ActiveWater trauku mazgājamā mašīna guva panākumus divreiz.

2013. gadā mūsu 60 cm platā iebūvējamā ActiveWater trauku mazgājamā mašīna ieguva gan Red Dot, gan iF dizaina balvu.

Svaiga pārtika, svaigs dizains: mūs godalgotais ledusskapis ar saldētavu.

Šī ierīce ne tikai garantē svaigumu, bet arī kļūst par jebkuras virtuves vizuālo akcentu. Ledusskapis ar saldētavu 2013. gadā ieguva Red Dot balvu.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!