8. sērijas mikroviļņu krāsnis

Acumirklī pieejama kulinārā bauda.

Ja steidzaties, mūsu jaunās 8. sērijas mikroviļņu krāsnis palīdz viegli ievērot maltīšu plānus un ikdienas grafiku. Jūs varēsiet ātri un higiēniski uzsildīt zīdaiņu pārtiku, iepriekš pagatavotas maltītes vai saldētu pārtiku, saglabājot izcilu garšu. Tā vietā, lai gaidītu, kad būs gatavas vakariņas, jums un jūsu tuviniekiem būs daudz vairāk laika tās izbaudīt.

Skatīt 8. sērijas mikroviļņu krāšņu klāstu
Vienota pieeja visām maltītēm.

Vienota pieeja visām maltītēm.

Izmantojot mūsu 8. sērijas mikroviļņu krāsnis ar augstas izšķirtspējas TFT displeju, varat viegli sildīt, atkausēt, vārīt un grilēt gandrīz jebkādus ēdienus. To nodrošina mikroviļņu režīma 900 vatu jauda un piecas jaudas pakāpes, kā arī grila režīma 1300 vatu jauda un trīs jaudas pakāpes. Funkcija AutoPilot palīdz jums automātiski sasniegt vislabākos rezultātus. Ievietojiet pārtiku krāsnī, ievadiet tās svaru un izvēlieties piemēroto programmu izvēlnē.

Skatīt 8. sērijas mikroviļņu krāšņu klāstu

Ietilpst jebkurā virtuvē. Un atbilst jebkurām vajadzībām.

Ietilpst jebkurā virtuvē. Un atbilst jebkurām vajadzībām.

Visām 8. sērijas ierīcēm ir raksturīgs precīzs tehniskais izpildījums un dizains, kurā pievērsta uzmanība katrai detaļai. Tādējādi tiek garantēta vizuālā harmonija un vienots dizains neatkarīgi no tā, kuras iebūvējamās ierīces un to augstumus vēlaties apvienot – gan izvietojot blakus, gan vienu uz otras. Tas sniedz jums maksimālu brīvību, plānojot savu ideālo virtuvi.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!