Athlet Ultimate kāta putekļsūcējs

Neaptverami spēcīga tīrīšanas spēja un darbības ilgums – tas viss bez vada.

Bezvadu Athlet. Īpaši elastīgs un ērti lietojams.

Produktu pārskats
Ritināt uz leju

Bez vada, bez ierobežojumiem.

Athlet Ultimate tiek klāt dziļākajiem stūriem, un tā bezvadu tehnoloģija nodrošina pamatīgu tīrīšanu pat grūti sasniedzamās vietās bez kontaktligzdām. Athlet elastība un vieglais svars ievērojami atvieglo putekļu sūkšanu. Bezvadu putekļsūcēju var novietot arī brīvi stāvošā pozīcijā jebkurā mājas vietā.

Putekļu sūkšana visā mājā.

Putekļu sūkšana visā mājā.

Athlet Ultimate nodrošina tikpat jaudīgu putekļu sūkšanu*, vienlaikus nodrošinot lielāku elastību. Turklāt Bosch litija jonu tehnoloģija nodrošina īpaši lielu darbības ilgumu – līdz pat 75 minūtēm. Athlet Ultimate vienmēr ir gatavs lietošanai visīsākajā laikā, pateicoties tā īsajam uzlādēšanas laikam.

* Netīrumu uzsūkšana (putekļi uz tepiķa un cietas grīdas ar plaisām, šķiedru uzsūkšana uz tepiķa) salīdzinājumā ar Bosch putekļsūcēju ar vadu (BGL3A315). Testēts saskaņā ar EN 60312.

Viegla uzturēšana.

SmartSensor Control: labi rezultāti jebkurā laikā.

Integrētais sensors nepārtraukti uzrauga, vai Athlet Ultimate kāta putekļsūcējs darbojas optimālā jaudas līmenī. LED displejs parāda, kad filtrs ir jātīra.

Pagrieziet, sasveriet – un tīrs.

Pagrieziet, sasveriet – un tīrs.

RotationClean ļauj ļoti ātri un rūpīgi iztīrīt filtru ar vienu vienkāršu griešanas kustību. Vienkārši izņemiet putekļu kameru no putekļsūcēja un pagrieziet sarkano ripu. Putekļi un netīrumi tiek iesūkti putekļu kamerā, ko pēc tam var viegli un higiēniski iztukšot. Uzlabotā filtrēšana tehnoloģija nodrošina, ka no šī bezvadu putekļsūcēja izpūstais gaiss ir tīrāks nekā telpas gaiss. Athlet Ultimate filtrācija sasniedz 99,9 procentus.

Izcils tīrīšanas sniegums uz visām grīdām.

Izcils tīrīšanas sniegums uz visām grīdām.

Novatoriskā AllFloor HighPower sprausla (ar iebūvētu motoru) apvienojumā ar jaudīgo HiSpin motoru nodrošina rūpīgu tīrīšanas rezultātu uz visu veidu grīdām, ieskaitot parketa grīdas, paklājus un flīzes. Īpaši lielais sukas diametrs un augstais 5000 apgr./min paklāja tīrīšanas ātrums ļauj ļoti rūpīgi uzsūkt netīrumus un putekļus. EasyClean sistēma ir atslēga uz patiesi vieglu tīrīšanu. Suku var noņemt ar vienu roku kustību, un tās uzbūve ļoti atvieglo sukas tīrīšanu.

Praktiski, profesionāli piederumi daudzveidīgai putekļu sūkšanai.
Praktiski, profesionāli piederumi daudzveidīgai putekļu sūkšanai.
Praktiski, profesionāli piederumi daudzveidīgai putekļu sūkšanai.

Praktiski, profesionāli piederumi daudzveidīgai putekļu sūkšanai.

Pieci viegli piederumi ievērojami atvieglo putekļu sūkšanu grūti sasniedzamos stūros, atvilktnēs, šaurās vietās un pat mašīnas salonā. Praktiskā plecu siksna, noņemamais rokturis un elastīgā šļūtene tīrot ļauj jums brīvi pārvietoties. Īpaši platā XXL mēbeļu tīrīšanas sprausla un spraugu tīrīšanas sprausla ļauj viegli tīrīt mīkstās mēbeles un grūti sasniedzamas vietas.

Skatīt piederumu produktu lapu

Piemērotais Athlet putekļsūcējs visām situācijām.

Jūsu putekļsūcējam jāspēj tikt galā ar jebkuru izaicinājumu. Ja meklējat universālu ierīci, dzīvnieku spalvu tīrīšanas ekspertu vai uzlabotu akumulatora tehnoloģiju, Bosch piedāvā jums piemēroto putekļsūcēja modeli.

Athlet 25,2 V

Universāls putekļsūcējs, gatavs jebkuram izaicinājumam uz visām virsmām vidēji lielās mājsaimniecībās.

Uzziniet vairāk

Zoo'o ProAnimal 25,2 V

Ideāli piemērots dzīvnieku spalvu tīrīšanai – pat ja jums ir vairāk nekā viens mīļdzīvnieks. Ārkārtīgi rūpīgs.

Uzziniet vairāk

Athlet Ultimate 32,4 V

Ar uzlabotu akumulatora tehnoloģiju un īpaši spēcīgu tīrīšanas spēju. Ideāli atbilst augstiem standartiem un ir piemērots visām mājokļa virsmām.

Uzziniet vairāk

MyBosch

Reģistrējieties, nemaksājot neko, un izbaudiet daudzas priekšrocības!

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!