CleanAir Module

„Bosch“ tvaika nosūcēji ar ogles filtriem ir praktiski jauns standarts.

Tvaika nosūcēji ar ogles filtriem sniedz jums neierobežotas iespējas, ja vēlaties iekārtot savu virtuvi. Jums nav nepieciešams pielāgoties pie esošā cauruļvada vai rūpēties par jebkādiem sarežģītiem cauruļvada pielāgošanas darbiem. Montējiet tvaika nosūcēju jums nepieciešamajā vietā un iekārtojiet virtuvi saskaņā ar savām vēlmēm. Ja izvēlēsieties arī „CleanAir Module“, gaiss jūsu virtuvē vienmēr smaržos pēc svaigi pagatavotiem ēdieniem un jūs nevarēsiet saost nekādu nepatīkamu smaku.

Tvans izplūst kopā ar dūmiem caur „CleanAir Module”.

„CleanAir Module” ir patentēta ierīce ar ogles filtriem un turētājiem, ko montē tvaika nosūcēja reljefa virspusē un kas no gaisa iztīra pat līdz 95 % netīrumu (salīdzinot ar parastajiem ogles filtriem, tiek iztīrīti aptuveni 50 %). Filtrā esošās ogles virsmas platība atbilst apmēram 50 futbola laukumu platībai. Pateicoties tieši lielajai platībai kompaktajā modulī, ierīce gaisu attīra īpaši efektīvi. Zviedrijas enerģētikas aģentūras veikto „CleanAir Module” eksperimentu rezultāti pārspēja cerēto – līdz šim labāki nav bijuši, turklāt, šī ierīce darbojas klusāk nekā citi risinājumi ar ogles filtriem.

Tvaiks tiek iesūkts un izvadīts laukā. Siltums paliek virtuvē.

Salīdzinot ar vilkmes tvaika nosūcējiem, tvaika nosūcēji ar ogles filtru ir daudz efektīvāki enerģijas patēriņa ziņā, jo sasildītais telpas gaiss netiek iesūkts un paliek dzīvoklī. Saskaņā ar Zviedrijas enerģētikas aģentūras aprēķiniem, šī inteliģentā recirkulācijas sistēma sniedz jums iespēju ietaupīt līdz 90 latiem gadā.

Kādēļ vērts izvēlēties „CleanAir Module“.

  • Lieliski Zviedrijas enerģētikas aģentūras veikto izmēģinājumu rezultāti
  • Iesūc 95 % tvaiku, salīdzinot ar vilkmes tvaika nosūcējiem
  • Darbojas klusāk nekā parastie tvaika nosūcēji ar ogles filtriem
  • Tiek atgriezts siltums
  • Var montēt jebkurā vietā

*Zviedrijas enerģētikas aģentūras veiktie izmēģinājumi parādīja, ka „Bosch“ DWB063650S, ogles filtru modulis „CleanAir“, likvidē 95% tvaiku (2010. gada novembris). Zviedrijas enerģētikas aģentūras tāpat norāda, ka vairākums tvaika nosūcēji ar ogles filtru likvidē tikai 45-55% tvaiku. Ietaupītā summa – līdz 90 latiem gadā – aprēķināta, balstoties uz to, ka elektrības cena ir 0.08 Ls par 1 kWh, bet standarta dzīvoklī Zviedrijā vienam vilkmes tvaika nosūcējam jāapstrādā 700 m3 gaisa.