CleverMixx rokas mikseris

CleverMixx Fun: rokas mikseris, kas parāda savu patieso seju.

Šis modernais rokas mikseris izpušķos jūsu virtuvi. Jaunais CleverMixx, kas pieejams dažādās krāsās, sniedz maksimālu prieku. Turklāt tā jaudīgais un klusais motors nodrošina nevainojamu rezultātu. Un, protams, visus piederumus var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

Skatīt visus CleverMixx rokas mikserus Lasiet vairāk par CleverMixx rokas mikseri
Daudz jaudas nevainojamam rezultātam

Daudz jaudas nevainojamam rezultātam.

Klusais, bet jaudīgais 375 vatu motors nodrošina ļoti viendabīgu mīklas mīcīšanu un viegla un gaisīga putukrējuma putošanu. Četri dažādi ātrumi ļauj atrast piemēroto iestatījumu jebkuram darbam. Neatkarīgi no tā, vai maisāt, mīcāt mīklu vai putojat, šī jaunā rokas miksera ergonomiskais korpuss, kas gatavots no triecienizturīgas plastmasas, ļauj to viegli turēt. Tādējādi darbu varat darīt mierīgi un ar baudu. Sāciet tūlīt un atsvaidziniet savu cepšanas stilu – ar mūsu izsmalcināto kūku konfekšu recepti.

Viegli pagatavojamas kūku konfektes.

Viegli pagatavojamas kūku konfektes.

Mēs gluži vienkārši nespējam no tām atrauties: modernās kūku konfektes iekaro sirdis un virtuves. Šīs mini kūkas ir ideāli piemērotas visiem dzīves gadījumiem – dzimšanas dienai vai īpašai ballītei. Arī jūs varat pārsteigt savus tuviniekus ar šīm krāsainajām kūku konfektēm.

Ienesiet krāsas virtuvē.

Ienesiet krāsas virtuvē.

CleverMixx rokas blenderi ideāli papildina jebkuru CleverMixx rokas mikseri. Mērces, pesto un salātu mērces tagad var pagatavot acumirklī.

Skatīt visus CleverMixx rokas blenderus

MyBosch

Reģistrējieties, nemaksājot neko, un izbaudiet daudzas priekšrocības!

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!