Elektriskās plīts virsmas

Garantēti kulinārie sasniegumi. Jaunās Bosch elektriskās plīts virsmas.

Garantēti kulinārie sasniegumi. Jaunās Bosch elektriskās plīts virsmas.

Viegli sasniegt nevainojamus rezultātus: mūsu elektriskās plīts virsmas ir izstrādātas, lai maksimāli atvieglotu ēdiena cepšanu un vārīšanu. Izbaudiet viedās temperatūras regulācijas sniegto atbalstu, pateicoties vārīšanas un cepšanas sensoriem, kā arī novatoriskiem vadības elementiem un elastīgām indukcijas gatavošanas zonām. Iemācieties gatavot pat sarežģītus ēdienus ar minimālu piepūli un maksimālu baudījumu.

Turpmāk nekas nepāries pāri malām.

Pareizai temperatūrai ir izšķiroša nozīme, lai sasniegtu nevainojamu ēdiena gatavošanas rezultātu. Daži grādi par daudz, un risoto piedeg, piens pāriet pāri malām vai desiņas katlā ieplīst. Savukārt PerfectCook sensors gatavošanas laikā uzrauga katla temperatūru un to automātiski regulē, beidzot pieliekot punktu ēdiena pārvārīšanai, piedegšanai un pāriešanai pār malām.

Skatīties video par PerfectCook sensoru

Ātri un viegli lietojams.
Ātri un viegli lietojams:

Katlam, kas piemērots lietošanai ar indukcijas plīti, tiek pievienots plakans, magnētisks gredzens, ko var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Tas nosūta nepieciešamo informāciju uz plīts virsmu. Lai aktivizētu PerfectCook, jānospiež uz sensora novietotā poga un jāveic apstiprinājums plīts virsmā. Kad sasniegta iestatītā temperatūra, atskan signāls.

Viegla temperatūras kontrole.
Viegla temperatūras kontrole.

Pareiza maltītes gatavošana ir atkarīga no katla temperatūras. Izmantojot PerfectCook, ir viegli vienmēr gatavot ar pareizo temperatūru. Jums tikai vienu reizi jāizvēlas vajadzīgā temperatūras pakāpe. Ēdiena gatavošanas laikā sensors uzrauga temperatūru un automātiski to regulē, aiztaupot manuālu pielāgošanu. Sensors arī droši novērš pārvārīšanu – visās gatavošanas zonās un līdz pat trim katliem vienlaikus.

Nevainojamu steiku var pagatavot daudzos veidos. Lūk, padoms, kā to paveikt vieglāk.

Nevainojamu steiku var pagatavot daudzos veidos. Lūk, padoms, kā to paveikt vieglāk.

Kas var būt gardāks par nevainojami izceptu steku? Taču nepietiek tikai ar labu gaļas gabalu. Izšķiroša nozīme ir arī cepšanas temperatūrai. PerfectFry sensors cepšanas laikā kontrolē pannas temperatūru un nepieciešamības gadījumā precīzi pielāgo to, lai pagatavotu steiku atbilstoši jūsu vēlmēm. Tas garantē, ka steiks vienmēr būs nevainojams.

Skatīties video par PerfectFry sensoru

PerfectFry darbojas šādi:
PerfectFry darbojas šādi:

vienkārši aktivizējiet PerfectFry sensoru, izmantojot vadības elementus. Pēc tam izvēlieties optimālo temperatūras pakāpi. Panna tiks uzsildīta līdz vēlamajai pakāpei, un temperatūra tiks automātiski regulēta. Kad ir sasniegta vēlamā temperatūra, plīts virsma atskaņo un parāda signālus – steiku tagad var cept optimālā temperatūrā.

iestatiet temperatūru ar PerfectFry sensoru.
Temperatūras iestatīšana ar PerfectFry sensoru.

Nevainojami cepts steiks sākas ar pareizu eļļas temperatūru, jo dažādu veidu eļļai ir atšķirīgi degšanas punkti. Un bez precīzas temperatūras kontroles tās var viegli piedegt. Piemēram, saulespuķu eļļas degšanas punkts ir 210–225 °C, savukārt neapstrādātai olīveļļai tas ir 130–180 °C. PerfectFry sensors parāda, kad ir sasniegta ideālā temperatūra, lai pannā ielietu eļļu.

Pārskats par plīts virsmu interfeisiem.

Bosch interfeisi: elektriskās plīts virsmas ar parocīgu vadību.

Bosch interfeisi: elektriskās plīts virsmas ar parocīgu vadību.

Ēdiena gatavošanas laikā ne vienmēr ir viegli gūt pārskatu par visiem katliem, pannām un iestatījumiem. Tādēļ mēs izstrādājām TFT skāriendispleju, lai jūsu varētu viegli lietot izvēlni un gūt skaidru pārskatu, piemēram, lai atvieglotu papildu funkciju izvēli un aktivizēšanu. Uzraksti ir skaidri un viegli salasāmi, savukārt integrētās piktogrammas palīdz ātri atrast vajadzīgo – pat tad, ja steidzaties.

Skatīties video par TFT skāriendispleju

Lietotājam draudzīgs dizains plašākā mērogā.

Lietotājam draudzīgs dizains plašākā mērogā.

Vizuāli pievilcīgs un lietojams ar pirkstiem. DirectSelect Premium interfeisa kopējais garums ir 30 cm, un ēdiena gatavošanas laikā tas nodrošina pilnīgi ērtu lietošanu. Pateicoties tam, vēlamās ēdiena gatavošanas pakāpes un papildus funkciju izvēle kļūst intuitīvi vienkārša, jo elektriskās plīts interfeisā redzamas tikai attiecīgajā brīdī nepieciešamās funkcijas. Turklāt, pat ja interfeiss ir izslēgts, tas nodrošina iespaidīgi tīru un kvalitatīvu izskatu.

Skatīties video par DirectSelect Premium

Bosch asistents: garantēti ēdiena gatavošanas panākumi.

Bosch asistents: garantēti ēdiena gatavošanas panākumi.

Diez vai pareizā iestatījuma izvēle ēdiena gatavošanas laikā var kļūt vēl vieglāka – funkcija Bosch asistents zina ideālo temperatūru, gatavojot jebkuru ēdienu, un sniegs jums praktiskus ieteikumus. Un, pateicoties augstas izšķirtspējas TFT skāriendisplejam, pat vēlamās maltītes izvēle ir rokas stiepiena attālumā.

Skatīt indukcijas plīts virsmas

Nebeidzama elastība: vairāk vietas jūsu katliem un pannām.

Nebeidzama elastība: vairāk vietas jūsu katliem un pannām.

Vairāk vietas uz elektriskās plīts virsmas nozīmē lielāku elastību ēdiena gatavošanā. Izmantojot Bosch FlexInduction, jūs ēdiena gatavošanas laikā varat pielāgot indukcijas plīts virsmu atbilstoši savām vajadzībām. Atliek tikai nospiest vienu pogu. Piemēram, ja vēlaties izmantot lielu cepšanas katlu, varat apvienot divas gatavošanas zonas, lai izveidotu lielu, nepārtrauktu gatavošanas zonu. Paplašināmā FlexInduction zona nodrošina nebeidzamas iespējas. Atradīsies vieta pat katliem un pannām ar 30 cm diametru, kā arī 40 cm gariem cepšanas katliem vai piederumiem.

Skatīties video par paplašināto FlexInduction

Mūsu gatavošanas virsmu klāsts vienuviet:

Series | 8 > Series | 6 > Series | 4 > Series | 2 >
Plīts vadība DirectSelect Premium
TFT skāriendisplejs
DirectSelect TouchSelect Grozāmpogu vadība
PerfectCook
PerfectFry Ar 5 pakāpēm Ar 4 pakāpēm
Assist
Dizains ar rāmi U formas slīpinājums
ComfortProfil: slīpinātas priekšējās un aizmugurējās malas un nerūsējošā tērauda apdare sānos
U formas slīpinājums, pamata rāmis
Comfort Profil: slīpināta priekšējā mala un nerūsējošā tērauda apdare sānos

Bez rāmja,
Pamata rāmis

Bez rāmja,
Pamata rāmis
Pielāgojamība FlexInduction ar paplašinātu FlexZone, FlexInduction FlexInduction, CombiZone FlexInduction, CombiZone
Platums (cm) 90, 80, 70, 60 90, 80, 60, 30 60 60, 30
Serie | 8

Elektriskās plīts virsmas

Indukcijas gatavošanas virsmas
Serie | 6

Elektriskās plīts virsmas

Indukcijas gatavošanas virsmas
Serie | 4

Elektriskās plīts virsmas

Indukcijas gatavošanas virsmas
Serie | 2

Elektriskās plīts virsmas
Izceļ jūsu virtuvi.

Izceļ jūsu virtuvi.

Kvalitāte visos darbos. Mēs piedāvājam plašu piederumu klāstu, lai nodrošinātu 100 % precizitāti un ideālus vārīšanas un cepšanas rezultātus.

Skatīt produktus

Izsmalcinātas maltītes ar vienu pogas pieskārienu.

Izsmalcinātas maltītes ar vienu pogas pieskārienu.

Ideāls jūsu elektriskās plīts papildinājums: Mūsu 8. sērijas cepeškrāsnis apvieno jaunākās tehnoloģijas, klasisku dizainu un izcilu lietošanas ērtumu un atvieglo virtuves darbus. Bosch 8. sērija ir vieglākais veids, kā sasniegt nevainojamu rezultātu.

Skatīt produktus

MyBosch

Reģistrējieties, nemaksājot neko, un izbaudiet daudzas priekšrocības!

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!