Ilgtspējīga dzīvošana #LikeABosch

Vīrietis stāv veļas mazgāšanas telpā ar Bosch siltumsūkņa tipa veļas žāvētāju. Viņš smaida, jo, pateicoties taupīgākajam enerģijas marķējumam, kas attēlots arī uz vīrieša džempera, energoefektīvais siltumsūkņa tipa veļas žāvētājs ietaupa enerģiju.
Ritināt uz leju

Trauku mazgājamā mašīna, kas izmanto dabīgus minerālus jūsu trauku žāvēšanai. Vieda veļas mazgājamā mašīna, kas pārzina precīzu līdzekļu dozēšanu. Ledusskapis ar kamerām un Home Connect, kas ļauj pārbaudīt ledusskapja saturu jebkurā laikā un vietā, lai jūs varētu iepirkties pārdomāti. Veļas žāvētājs, kas silto gaisu izmanto vairākkārt, lai efektīvāk izžāvētu jūsu apģērbu. Mēs visā pasaulē strādājam pie šādu novatorisku un efektīvu risinājumu izstrādes, lai jums palīdzētu ietaupīt ūdeni, enerģiju un samazināt pārtikas atkritumus. Atklājiet, kā Bosch jūsu dzīvi var padarīt vieglāku un ilgtspējīgāku.

Bosch veļas mazgājamā mašīna ar i-DOS automātiskās dozēšanas sistēmu, kas novietota veļas mazgāšanas telpā. Blakus efektīvajai veļas mazgājamai mašīnai atrodas skapīši, un uz skapīšiem atrodas kaktuss, kas rāda miera simbolu.

Ietaupiet ūdeni ar i-DOS veļas mazgājamo mašīnu.

Mazgājiet veļu efektīvākajā veidā, izmantojot i-DOS veļas mazgājamo mašīnu ar automātiskās dozēšanas sistēmu, kas vienmēr zina, kāds ir pareizais mazgāšanas līdzekļa daudzums. Uzpildiet mazgāšanas līdzekļu un mīkstinātāja nodalījumus tikai vienu reizi, un i-DOS sensori automātiski nomēra precīzu līdzekļu un ūdens daudzumu, kas nepieciešams katrai veļas porcijai. Tādēļ vairs nav jāraizējas par pārmērīgu mazgāšanas līdzekļa daudzumu un liekiem skalošanas cikliem, turklāt uz katru ciklu tiks ietaupīti 10 litri ūdens.*

Sieviete, kas notupusies uz ceļiem pretim savai Bosch PerfectDry trauku mazgājamai mašīnai, skatās kamerā un uz labās rokas rādītājpirksta griež zilu šķīvi. Ar kreisās rokas rādītājpirkstu viņa norāda uz šķīvi un rāda, cik vienkārši ir mazgāt traukus un ietaupīt enerģiju.

Ietaupiet enerģiju ar PerfectDry trauku mazgājamām mašīnām.

Mūsu PerfectDry trauku mazgājamās mašīnas izmanto dabīgus Zeolith tehnoloģijas minerālus, lai ietaupītu enerģiju, ideāli nožāvējot arī grūti žāvējamus traukus, piemēram, plastmasas traukus. Ilgtspējīgā, patentētā Zeolith žāvēšanas tehnoloģija tīrīšanas posmā radīto mitrumu pārvērš karstā gaisā, ar kuru visi trauki tiek optimāli nožāvēti.

Tā rezultātā mūsu PerfectDry trauku mazgājamās mašīnas izmanto par 20 % mazāk enerģijas nekā trauku mazgājamā mašīna bez Zeolith tehnoloģijas.** Ietaupiet enerģiju un atvadieties no trauku slaucīšanas ar rokām.

Virtuve ar brīvstāvošu Bosch ledusskapi, pie kura durvīm ir krāsaini magnēti, kas veido frāzi “likeabosch” un Jonasa Eklofa zīmējums.

Saglabājiet pārtiku svaigu ilgāk ar VitaFresh ledusskapjiem.

Ledusskapja saldētavas ar VitaFresh svaiguma saglabāšanas sistēmu piedāvā divas dažādas klimata zonas, lai ilgāk saglabātu pārtiku svaigu. Tās ar diviem iestatījumiem var viegli pielāgot ideāla svaiguma prasībām, nodrošinot perfektus glabāšanas apstākļus neatkarīgi no pārējās ledusskapja saldētavas daļas. Šie divi nodalījumi ir lieliski piemēroti zivju un gaļas, kā arī augļu un dārzeņu glabāšanai. Tādēļ varat baudīt vairāk svaigas pārtikas un rodas mazāk pārtikas atkritumu.

Sieviete stāv virtuvē blakus savai Bosch trauku mazgājamai mašīnai, kas ir mazliet atvērta. Viņai aiz muguras ir izlietne ar krānu, kas ir sasiets mezglā.

Ietaupiet ūdeni, izmantojot trauku mazgājamo mašīnu.

Pienācis laiks ietaupīt ūdeni, mazgājot traukus pilnīgi automātiski. Mūsu Bosch trauku mazgājamās mašīnas izmanto tikai ap 9,5 litriem ūdens, un tās var perfekti notīrīt traukus, jo sasniedz augstāku temperatūru, neka mazgājot ar rokām. Ietaupiet līdz 30,5 litriem*** ūdens katrā ciklā, salīdzinot ar 40 litriem, kas tiek patērēti, traukus mazgājot zem tekoša krāna ūdens. Izmantojot Bosch trauku mazgājamās mašīnas, jūs gadā varat ietaupīt līdz 8500 litriem**** ūdens, kas veicina ilgtspējīgāku dzīvesveidu.

Vīrietis stāv veļas mazgāšanas telpā ar Bosch siltumsūkņa tipa veļas žāvētāju. Viņš smaida, jo, pateicoties taupīgākajam enerģijas marķējumam, kas attēlots arī uz vīrieša džempera, energoefektīvais siltumsūkņa tipa veļas žāvētājs ietaupa enerģiju.

Ietaupiet enerģiju, izmantojot žāvētājus ar siltumsūkni.

Mūsu A+++ Bosch žāvētāji ar siltumsūkni piedāvā efektīvāko žāvēšanas tehnoloģiju un labākās ērtības. Efektīvā siltumsūkņu tehnoloģija silto gaisu apģērba žāvēšanai izmanto vairākkārt, pazeminot enerģijas patēriņu par līdz pat 68 %***** salīdzinājumā ar parastiem Bosch kondensācijas tipa žāvētājiem. Kamēr citi žāvētāji pēc katra cikla zaudē efektivitāti, ja pūkas pēc katras mazgāšanas reizes netiek iztīrītas manuāli, mūsu Bosch žāvētāji ar siltumsūkni un SelfCleaning kondensatoru vai AutoClean tehnoloģiju automātiski notīra pūkas no kondensatora, lai pēc katra cikla saglabātu tā zemo enerģijas patēriņu.

Vīrietis stumj pirkumu ratiņus, labajā rokā turot viedtālruni. Tālrunī ir redzama ledusskapja iekšpuse, pateicoties kamerām ledusskapī.

Iepērcieties pārdomāti, pateicoties kamerām ledusskapī.

Pateicoties kamerām ledusskapī un Home Connect, jūs jebkurā brīdī un vietā varat pārbaudīt sava ledusskapja saturu. Katru reizi, kad durvis tiek aizvērtas, divas kameras, kas atrodas aiz durvīm, uzņem attēlus ar pārtiku iekšpusē un uz plauktiem, un nosūta tās uz jūsu Home Connect programmu. Turklāt augstās izšķirtspējas kameras atpazīst ledusskapī esošo pārtiku un pievieno to jūsu krājumu sarakstā, kas parāda arī ieteicamos derīguma termiņus – pieejams jūsu Home Connect programmā. Programma jums pat atgādina par derīguma termiņiem, lai novērstu pārtikas izšķērdēšanu.

* Aprēķinu pamatā ir jaukta drēbju mazgāšanas porcija, kas tiek mazgāta 40 °C temperatūrā ar 38 % manuālu šķidrā mazgāšanas līdzekļa dozas pārsniegšanu, salīdzinot ar automātisku dozēšanas sistēmu ar 10 kg un 4D mazgāšanas sistēmu: WFK Lietišķo pētījumu institūta 2019. gada augustā veikts pētījums WL 1547/19 pēc BSH Hausgeräte GmbH pasūtījuma.
** Bosch PerfectDry trauku mazgājamā mašīna ar Zeolith tehnoloģiju, kuras enerģijas patēriņš ir 0,73 kw/h, salīdzinot ar līdzvērtīgu Bosch trauku mazgājamo mašīnu bez Zeolith tehnoloģijas, kuras enerģijas patēriņš ir 0,92 kw/h; vērtības uz ciklu atbilstoši ES regulai Nr. 2019/2017.
*** Pamatojoties uz 9,5 litru trauku mazgājamās mašīnas ūdens patēriņu. Dažādu modeļu un zīmolu vērtības var atšķirties.
**** Iekšējais pētījums, pamatojoties uz traku mazgāšanas ar trauku mazgājamo mašīnu un trauku mazgāšanas ar rokām salīdzinājumu. 40 litri (mazgāšana ar rokām) – 9,5 litri (ar trauku mazgājamo mašīnu), 8500 litru aprēķinātā ietaupījuma pamatā ir 280 cikli gada laikā.
***** Bosch paraugveida žāvētājs, ka ir siltumsūknis ar EEC: A+++, 8 kg, 176 kWh/gadā, salīdzinot ar Bosch paraugveida parasto kondensācijas tipa žāvētāju EEC: B, 8 kg, 561 kWh/gadā; aprēķins veiks atbilstoši ES regulai 392/212.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!